18 Kwiecień 2016

JBL BOOST TV

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Od listopada zeszłego roku na polskim rynku dostępny jest kompaktowy głośnik telewizyjny JBL Boost TV w kolorze czarnym. Aktualnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, koncern Harman wprowadza jego białą wersję.

Ten niewielki głośnik korzysta z takich rozwiązań, jak Dolby Digital dla filmów HD czy Bluetooth; dzięki tej drugiej technologi użytkownik może bezprzewodowo strumieniować z urządzeń przenośnych. Co ważne, model Boost TV jest niezwykle prosty w obsłudze. Po wyjęciu z pudełka jest praktycznie gotowy do pracy, można też w szybki sposób (za pomocą dołączonego do zestawu pilota lub pilota do telewizora) regulować poziom głośności. Należy także wspomnieć o ciekawym rozwiązaniu, jakim jest JBL Connect – dzięki niemu użytkownik może połączyć ze sobą bezprzewodowo dwa głośniki, tworząc coś w rodzaju odsłuchu stereo. Boost TV wykorzystuje ponadto Harman Display Surround, technologię odpowiedzialną za zwiększenie przestrzenności brzmienia.

Nowa, biała wersja głośnika JBL Boost TV jest już dostępna w sprzedaży. Jej cena detaliczna wynosi 849 zł. W zestawie, prócz samego produktu, znajdują się pilot oraz kable: analogowy 3,5 mm, optyczny oraz zasilający.

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia: 60 Hz – 20 kHz
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL): 92 dB
Moc znamionowa: 30 W
Przetworniki: 2 x 50 mm
Wejścia audio: 1 x analogowe, 1 x optyczne, Bluetooth
Wymiary (W x S x G): 84 x 376 x 122 mmWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer