25 Wrzesień 2017

JBL BAR 3.1

SOUNDBAR

Źródło: SUPORT

Suport, polski dystrybutor marek należących do koncernu Harman International, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży soundbara JBL Bar 3.1.

Obecne na pokładzie modelu Bar 3.1 dedykowany wzmacniacz o mocy 450 W i głośniki kanału centralnego zapewniają – zdaniem Polaków – „wyraźne dialogi nawet podczas najbardziej emocjonujących scen”. Dodatkowym udoskonaleniem jest zaimplementowany system JBL SoundShift, który umożliwia błyskawiczne przełączanie dźwięku pomiędzy telewizorem a smartfonem lub tabletem. Co więcej, soundbarem można sterować za pomocą pilota do telewizora. Do soundbara dołączany jest także bezprzewodowy subwoofer wyposażony w głośnik o średnicy 250 mm.

Do soundbara w prosty sposób można podłączyć urządzenia 4K i podciągnąć swój domowy system rozrywki do poziomu Ultra HD dzięki HDMI z HDCP 2.2. Soundbar został wyposażony w trzy wejścia HDMI oraz jedno wyjście HDMI z ARC (kanałem zwrotnym audio). Co więcej, do urządzenia można bezprzewodowo strumieniować muzykę przez Bluetooth z dowolnego urządzenia mobilnego.

Soundbar JBL Bar 3.1 jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena detaliczna wynosi 2199 zł.

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia: 35 – 20 000 Hz
Moc maksymalna: 450 W
SLP: 103 dB
Wersja Bluetooth: 4.2
Wymiary soundbara (S x W x G): 1018 x 58 x 78 mm
Waga soundbara: 2,3 kg
Wymiary subwoofera (S x W x G): 440 x 305 x 305 mm
Waga subwoofera: 12,1 kgWięcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer