30 Lipiec 2021

ETI Research Link XLR

Nowy, wyrafinowany wtyk XLR od australijskiego specjalisty

Źródło: ETI Research

→ KABLE

Australijska firma ETI Research wprowadziła do sprzedaży, opracowany przez siebie, wtyk XLR.

Wszystkie przewodniki złącza Link XLR są wykonane z miedzi Tellurium, która zapewnia jakość połączenia niezbędną do działania przez wiele lat bez uszkodzeń lub pogorszenia jakości dźwięku. Z kolei korpus wtyku wykonany jest z aluminium. Klasyczne wtyki EMI Research stawiały na jak najmniejszą obecność metali, jednak branża wymusiła na niej stosowanie wtyków z metalowymi obudowami, ponieważ charakteryzują się one bardzo dobrym tłumieniem szumów EMI/RF.

Wtyk Copper Link XLR ma podwójne śruby odciążające, które utrzymują kabel i połączenie z dala od wszelkich naprężeń związanych z podłączaniem i ciągnięciem, na które narażonych jest wiele z tych złączy. Jak wszystkie złącza ETI Research, złoto nanoszone jest bezpośrednio na miedź bez pośrednictwa niklu.

Copper Link XLR jest naszym wtykiem XLR, ale – jak czytamy w materiałach prasowych, firma uważa, że „jest to doskonała alternatywa dla zwykłych wtyków, ponieważ brzmi on lepiej i uważamy, że też wygląda lepiej!”

Dostępność

Wtyki dostępne są już teraz u autoryzowanych sprzedawców ETI Research.

ETI-RESEARCH.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
kable

Więcej o...
RTI Research

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer