17 Listopad 2021

Audiomica Excellence Black&White edition

Nowa odsłona kabli polskiego producenta

Źródło: Audiomica

→ KABLE

Audiomica zaprezentowała nową wersję kabli z serii Excellence. Materiały prasowe mówią, że jest to „odpowiedź na oczekiwania i potrzeby klientów wymagającego rynku azjatyckiego, dla którego – w pierwszej kolejności – powstała dedykowana edycja.


Audiomica Excellence Black&White edition (1)


Wersja w odsłonie Black&White opiera się na wprowadzeniu nowej kolorystyki i niewielkich zmianach, które odświeżają design kabli. Warto przypomnieć, że w 2018 roku w serii Excellence Audiomica wprowadziła spore zmiany konstrukcyjne, polegające  – między innymi – na zmianie wtyków i podwójnym rodowaniu styków w procesie DCP, pozwalającym na uzyskanie grubszej powłoki rodu na powlekanej strukturze, oraz zastosowaniu muf antystatycznych z opatentowanego materiału POM-C AP50.

Audiomica Excellence Black&White edition (1)

Black&White wyróżnia czarny oplot oraz czarne mufy antystatyczne z nowymi oznaczeniami i uwzględnioną kierunkowością kabli, jak również zastosowanie wtyków z nowym korpusem o właściwościach antystatycznym.  Producent pisze:

Odświeżony design przewodów to kontynuacja ulepszeń, odwołująca się do wspomnianej modyfikacji i założeń w podejściu do kwestii firmowych koncepcji projektowania. Obecnie dla wszystkich interkonektów z serii wprowadzona została możliwość wyboru wersji (STANDARD/PREMIUM/LUXURY), w której klient może wybrać wykonanie przewodu z dodatkowym filtrem DFSS (PREMIUM) lub TFSS (LUXURY). Dedykowane filtry zapewniają doskonałą ochronę przed statycznymi zmianami elektrycznymi oraz eliminują mikro ładunki na powierzchni przewodu, pomagając dostarczyć bezstratny sygnał.

Audiomica Excellence Black&White edition (2)

www.AUDIOMICA.com

Tekst: red. na podst. mat. pras.

Zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
AUDIOMICA

Więcej o...
kable

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer