27 Czerwiec 2016

Creative WOOF3

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: WHITE MAGICK

Firma Creative wprowadziła do swojej oferty nowy głośnik Bluetooth – model Woof3. Może on odbierać muzykę przesyłaną bezprzewodowo bądź czytać pliki MP3/FLAC umieszczone na karcie microSD.

Głośnik mieści się w dłoni i ma kształt małego kubka. Model Woof3 oferuje do sześciu godzin odtwarzania muzyki po jednym naładowaniu, co daje – zdaniem producenta – „swobodę i wolność poruszania”. Dla uzyskania odpowiednio dużego dźwięku głośnik został wyposażony w mocny przetwornik o średnicy 45 mm.

Woof3 – prócz czytnika kart microSD i łącza Bluetooth – został wyposażony w wejścia USB i AUX. Na jego pokładzie znalazł się także mikrofon, który umożliwia inteligentne przełączanie głośnika między połączeniem głosowym z telefonu a odtwarzaniem muzyki. Może więc on służyć jako praktyczny zestaw głośnomówiący, z którego może korzystać kilka osób jednocześnie.

Głośnik Bluetooth Creative Woof3 jest już dostępny w sprzedaży w czterech wariantach kolorystycznych: srebrnym, złotym, niebieskim oraz czerwonym. Jego cena wynosi 139 zł.Więcej o...
CREATIVE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer