17 Listopad 2016

Creative OUTLIER SPORTS

SŁUCHAWKI

Źródło: WHITE MAGICK

Firma Creative wprowadziła do sprzedaży nowe słuchawki douszne dedykowane osobom prowadzącym aktywny tryb życia: model Outlier Sports.

Jak podaje producent, słuchawki te „zostały zaprojektowane tak, aby spełniać zarówno rolę doskonałego narzędzie komunikacyjnego, jak i źródła rozrywki podczas treningu lub wypoczynku”. Zostały wyposażone m.in. w kodek aptX Bluetooth, gwarantujący wysoką jakość bezprzewodowego dźwięku przesyłanego ze smartfona; posiadają również wbudowane (i ukryte) mikrofony korzystające z technologii ClearSpeech Engine w celu zapewnienia wysokiej jakości rozmów telefonicznych.

Model Outlier Sports wyposażono także w ergonomiczne, wymienne elementy (dobrze przylegające do uszu), zapewniając tym samym bezpieczeństwo i maksymalną wygodę w czasie najtrudniejszych ćwiczeń. Co więcej, do słuchawek dołączony jest komplet wymiennych wkładek dousznych z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu słuchawki nie wypadają ani uwierają podczas wysiłku fizycznego. Z kolei osoby, które chcą słuchać muzyki podczas codziennych rozmów służbowych lub w podróży mogą korzystać z wersji bez wkładek. Warto dodać, iż wkładki te można myć, np. po każdym treningu.

Creative Outlier Sports posiadają klasę wodoszczelności IPX4, są ponadto ekstremalnie lekkie – ważą tylko 15 gramów – a w pełni naładowana bateria pozwala na odtwarzanie muzyki do 11 godzin. Słuchawki posiadają także kilka innych ważnych funkcji, w tym pilot zdalnego sterowania służący do przełączania utworów i regulacji głośności, a także – wspomniany wyżej – wbudowany mikrofon do odbieranie połączeń telefonicznych ze smartfonów. Słuchawki dostarczane są z futerałem ze skóry ekologicznej, w którym znajduje się miejsce na kabel USB służący do ładowania.

Creative Outlier Sports są już dostępne w sprzedaży. Nabywcy mogą zdecydować się na jeden z trzech dostępnych kolorów: niebieski, zielony lub pomarańczowy. Cena detaliczna modelu wynosi 279 zł.

Specyfikacja techniczna:

Łączność Bluetooth: 4.1
Przetworniki: 6 mm (neodymowe)
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Impedancja: 16 omów
Długość pracy: do 11 godzin
Waga: 15 gWięcej o...
CREATIVE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer