13 Sierpień 2015

Creative MUVO MINI

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: WHITE MAGICK

Creative, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, którzy poszukiwali lekkiego i łatwego w transporcie głośnika Bluetooth, stworzył lekką, małą, bezprzewodową mini kolumnę. Muvo Mini waży około 250 gram i ma długość około 19 cm. Te niewielkie gabaryty pozwalają na swobodne przemieszczanie się wraz z ulubioną muzyką, zgodnie z planami w podróży. Pomóc ma także jej posiadaczom w lepszym korzystaniu z wolnego czasu: podczas jazdy samochodem, w zaciszu hotelowego pokoju czy w trakcie kąpieli w basenach. Dzięki unikatowej obudowie kolumna jest odporna na warunki atmosferyczne, a co za tym idzie, można również swobodnie spędzać czas na basenach lub innych kąpieliskach, stawiając Muvo mini tuż przy miejscu wodnej zabawy.

Głośnik Bluetooth Creative Muvo Mini oferuje, jak twierdzi producent, „zaskakująco głośny i czysty dźwięk z wystarczająco głębokimi basami, tak aby wszyscy tańczyli przy ulubionej muzyce”. W dodatku to sprzęt dla wytrwałych imprezowiczów, bo czas życia akumulatora Muvo Mini to aż 10 godzin. Po wyładowaniu wystarczy podładować przez port micro USB.

Dzięki Muvo Mini łatwo można pochwalić się swoją playlistą; wystarczy sparować urządzenie mobilne z Muvo Mini poprzez włączoną funkcję NFC lub przez Bluetooth. Kolumienka posiada również wbudowane wejście Aux, do podłączania innych analogowych urządzeń. Najnowszy głośnik Creative’a został również wyposażony we wbudowany mikrofon i za pomocą jednego przycisku można w łatwy sposób przełączyć się z playlisty na rozmowę telefoniczną.

Creative Muvo Mini jest już dostępny w sprzedaży w czterech kolorach do wyboru: czarnym, niebieskim, czerwonym lub białym. Za głośnik trzeba zapłacić 189 zł.Więcej o...
CREATIVE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer