18 Sierpień 2021

Audiomica Red (Reference)

Nowe kable Audiomica z serii Red (Reference)

Źródło: Audiomica

→ KABLE

Audiomica Laboratory wprowadziła do sprzedaży nowe kable z serii Red: kabel LAN Audiomica Andra Reference oraz interkonekt analogowy Audiomica Rhod Reference M2.

Kabel LAN Audiomica Andra Reference

Andra Reference został wyprodukowany z myślą o systemach streamingowych i serwerach muzycznych. Struktura przewodząca składa się z 4 par miedzianych przewodników o średnicy 0,57 mm. Pary żył są ekranowane folią poliestrową pokrytą warstwą aluminium, a całość dodatkowo ekranowana oplotem z miedzianej plecionki.

Audiomica Red High Fidelity News


Zastosowane wtyki to wysokiej jakości ośmiopinowe złącza RJ45 z pozłacanymi pinami. Kabel został opracowany w oparciu o kategorię 7 (pasmo pracy do 1300 MHz) i jest przystosowany do pracy z zaawansowanymi protokołami TCP / IP i UDP, które umożliwiają

Warto wspomnieć, że Audiomica oprócz Andry ma w swojej ofercie jeszcze 3 inne kable LAN. Ich premiera miała miejsce już w kwietniu 2018 podczas targów elektroniki użytkowej i nowych technologii Electronics Show w Warszawie.

Cena: Standard: 270 EUR/0,5 m, Premium: 420 EUR/0,5 m, Luxury: 520 EUR/0,5 m

Interkonekt analogowy Audiomica Rhod Reference M2

Audiomica poinformowała również o modyfikacji w analogowym interkonekcie Rhod Reference z oznaczeniem M2. O tym co spowodowało zmianę nakreśla właściciel marki oraz główny konstruktor:

Główną i najbardziej istotną informacją dotyczącą modyfikacji przewodu jest fakt, że zrezygnowaliśmy z miedzi posrebrzanej N5 i zamieniliśmy ją na czystszą miedź N6. Bazując na poprzedniej wersji budowa przewodu została zachowana (uwzględniając przekrój i średnicę żył) i nie uległa zmianie.

Kabel jest zakończony jest pozłacanymi wtykami RCA (AML-RCA1B-Au / L) lub XLR (AML-XLR1B-Au).

Audiomica Red High Fidelity News 2

Opisane kable występują w trzech wersjach: Standard, Premium oraz Luxury. Wersja standardowa jest pobawiona filtra DFSS oraz specjalnej mufy antystatycznej. Na życzenie klienta kabel może być wykonany z dodatkowym filtrem przeciwzakłóceniowym DFSS (wersja Premium) lub filtrem TFSS (wersja Luxury).

Cena: Standard: 270 EUR/0,5 m, Premium: 420 EUR/0,5 m, Luxury: 520 EUR/0,5 m

Informacje na temat darmowego wypożyczenia kabli Audiomica: audiomica.com/rent-info.html

www.AUDIOMICA.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
AUDIOMICA

Więcej o...
kable

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer