06 Czerwiec 2017

AKG N60NC BT

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

Na polski rynek trafiły właśnie słuchawki AKG N60NC BT. Model ten stanowi wariację na temat oryginalnych nauszników N60NC; od swojego poprzednika różni się obecnością technologii Bluetooth na pokładzie.

Najważniejszą funkcjonalnością najnowszych słuchawek AKG jest system Active Noise Cancellation (ANC). Tłumi on dźwięki z otoczenia, jednak – w przeciwieństwie do wielu podobnych rozwiązań – nie robi tego poprzez proste podbicie niskich i średnich tonów. Z kolei łącze Bluetooth (w wersji 4.0) uwalnia użytkownika tego modelu od kabla. Jedno pełne ładowanie starcza na 15 godzin bezprzewodowych odsłuchów z trybem ANC lub na 30 godzin z samym systemem ANC.

Konstrukcja wykonana została z wysokiej klasy materiałów; mowa tu m.in. o piance z pamięcią kształtu czy skórze ekologicznej, które również mają redukować niepożądane szumy. Warto dodać, iż słuchawki N60NC BT można złożyć do płaskiej postaci, aby z łatwością zmieścić je w bagażu podręcznym lub w kieszeni i swobodnie korzystać z nich w czasie każdej podróży. W efektywnym użytkowaniu wspomóc ma komplet akcesoriów, w skład którego wchodzi pokryty tkaniną przewód, adapter samolotowy czy etui.

Słuchawki AKG N60NC BT są już dostępne w sprzedaży. Ich cena detaliczna wynosi 1299 zł.

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia (tryb przewodowy): 10 – 22 000 Hz
Impedancja: 32 omy
Maksymalna moc wejściowa: 30 mW
Czułość: 111 dB SPL/V @ 1 kHz
Wersja Bluetooth: 4.0
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2402 – 2480 Mhz
Moc nadajnika Bluetooth: < 4 dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, П/4 DQPSK, 8DPSK
Typ akumulatora: Polimerowy Li-Ion (3,7 V, 610 mAh)
Ładowanie: 5 VDC, 550 mA
Długość przewodu: 1,2 m
Złącze: 3,5 mm stereo mini-jack
Waga: 199,4 gWięcej o...
AKG

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer