28 Czerwiec 2017

AKG N20 NC

SŁUCHAWKI

Źródło: SUPORT

N20 NC to najnowsze słuchawki marki AKG. Wykorzystują one technologię aktywnej redukcji szumów zewnętrznych, która znalazła się m.in. na pokładzie nauszników N60NC oraz N60NC BT.

Model N20 NC zaprojektowano z myślą o długich podróżach; składa się na to wysoki komfort użytkowania i wspomniana wyżej hybrydowe rozwiązanie Active Noise Canceling, które usuwa hałasy zewnętrzne, szczególnie te o wyższej częstotliwości. Co istotne, tryb redukcji szumów może działać do 20 godzin bez przerwy, a ładowanie baterii odbywa się za pomocą kabla micro USB.

Wielkim atutem opisywanych tutaj słuchawek ma być także bogaty zestaw akcesoriów, który obejmuje: adapter do samolotu, etui na słuchawki, przyrządy do ich czyszczenia oraz nakładki w trzech różnych rozmiarach. Warto dodać, że na wyposażeniu N20 NC znajduje się także trzyprzyciskowy pilot, który jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

Słuchawki AKG N20 NC są już dostępne w sprzedaży a ich cena detaliczna wynosi 849 zł.

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia: 12 – 22 000 Hz
Impedancja: 16 omów
Maksymalna moc wejściowa: 10 mW
Czułość: 116 dB/V @ 1 kHz
Waga: 40,2 gWięcej o...
AKG

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer