07 Styczeń 2016

3 nagrody dla firmy JBL (CES 2016)

DYSTRYBUCJA

Źródło: SUPORT

Wczoraj w Las Vegas rozpoczęły się największe na świecie targi elektroniki użytkowej – CES 2016. To też czas kiedy przyznawane są nagrody CES Innovation Award. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się trzyprodukty JBL: JBL Boost TV, JBL Xtreme oraz JBL Reflect Aware.

JBL Boost TV to kompaktowy głośnik dysponujący mocą 30 W. Został on wyposażony w technologię HARMAN Display Surround (jej zadaniem jest zapewnienie trójwymiarowej sceny dźwiękowej), Dolby Digital, Bluetooth, JBL SoundShift (współpracuje jednocześnie z telewizorem i bezprzewodowym urządzeniem przenośnym) oraz JBL Connect. Obsługa głośnika jest prosta, całość odbywa się za pomocą jednego pilota. JBL Boost TV posiada wejście analogowe i wejście optyczne, a pasmo przenoszenia mieści się między 60 a 20 000 Hz.

JBL Xtreme to odporny na zachlapania bezprzewodowy głośnik stereo. Przetworniki oraz dwa pasywne radiatory dostarczają, jak twierdzi firma Suport – oficjalny polski dystrybutor marki, „doskonałe brzmienie i głęboki bas”. Wbudowany akumulator o pojemności 10000 mAh pozwala na nieprzerwane odtwarzanie do 15 godzin muzyki i ładowanie zewnętrznych urządzeń przez dwa wyjścia USB. Mikrofon i przycisk odbierania połączeń, wejście liniowe, funkcja JBL Connect pozwalająca łączyć wiele głośników bezprzewodowo to dodatkowe atuty głośnika. Głośnik dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieckiej i czerwonej.

JBL Reflect Aware to pierwsze na świecie słuchawki sportowe wyposażone w złącze lightning. Odporne na pot, umożliwiają regulacją poziomu hałasu z otoczenia. Nie wymagają baterii. Wyposażono je w przetworniki 14,8 mm oraz trójprzyciskowy pilot z wbudowanym mikrofonem. Ich dodatkowym atutem są dołączone do zestawu odblaskowy przewód oraz wkładki (ergonomiczne i zwykłe).Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer