20 Lipiec 2015

Tonsil – „SYMBOL TRADYCJI I NOWOCZESNOŚCI 2015”

DYSTRYBUCJA

Źródło: WHITE MAGICK

Firma Tonsil została uhonorowana mianem „Symbol Tradycji i Nowoczesności 2015” w programie Symbol 2015.

Program Symbol to ogólnopolska coroczna akcja prowadzona przez redakcje „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” i „Monitora Biznesu” w „Rzeczpospolitej”. Celem akcji jest wyłonienie najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek i firm funkcjonujących na polskim rynku aby promować je poprzez uhonorowanie mianem SYMBOLU w danej kategorii. Obecnie w Programie Symbol 2015 jednym z laureatów została firma Tonsil uzyskując tytuł „Symbol Tradycji i Nowoczesności 2015” co wyraźnie podkreśla najważniejsze atuty firmy.

„Takie wyróżnienie jest dla nas bardzo nobilitujące. Pokazuje ono, że marka Tonsil jest bardzo silna, rozpoznawalna a jednocześnie nowoczesna i w co raz większym stopniu licząca się na rynku. Bardzo nas to cieszy ponieważ dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były najwyższej jakości, nowe zestawy kolumnowe – Altus 380, mogą bez najmniejszych obaw konkurować ze światową czołówką” – mówi Sławomir Wieszczeciński, właściciel Tonsilu.Więcej o...
TONSIL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer