03 Luty 2018

TIDAL – nowości wydawnicze (luty 2018)

MUZYKA

Źródło: LB RELATIONS

Już 9 lutego startuje SnowFest Festival 2018. Ci, którym do tej pory nie udało się kupić biletów na to wydarzenie mogą teraz wygrać pięć podwójnych zaproszeń dzięki wspólnej  akcji TIDAL oraz T-Mobile Electronic Beats, partnerów wydarzenia.

Jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej: „Wszyscy, którzy cenią sobie dobre nuty na stoku, już dziś mogą wczuć się w festiwalowy klimat, dzięki specjalnej playliście na platformie streamingowej TIDAL”. T-Mobile Electonic Beats na stok to wyselekcjonowany zbiór elektroniki, hip-hopu i popu. Muzyka, która „idealnie sprawdzi się nie tylko w długiej i krętej drodze do Szczyrku, ale będzie też ukojeniem dla tych, którzy z jakiegoś powodu, nie zaplanowali wyjazdu na SnowFest”. Znajdują się na niej kawałki m. in. Parov Stelar, The xx, Flume, Gorillaz czy Fatboy Slim.

Co więcej, od czwartku (01.02.2018) na profilu TIDAL-a na Facebooku wystartował konkurs, w którym do wygrania będzie aż pięć podwójnych karnetów na Snowfest Festival. By wziąć udział w zabawie, wystarczy przesłuchać playlistę T-Mobile Electonic Beats na stok i odpowiedzieć na krótkie pytanie konkursowe. Konkurs potrwa do 6 lutego.Więcej o...
TIDAL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer