14 Styczeń 2018

TIDAL i happysad razem dla WOŚP

INNE

Źródło: LB RELATIONS

Platforma streamingowa TIDAL oraz zespół happysad włączyły się w obchody kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiając na aukcji specjalną ofertę.

Szczęśliwy zwycięzca będzie mógł stworzyć, wraz z happysad, imienną playlistę, która pojawi się na TIDAL-u, a także spotkać się z zespołem, wziąć udział w jego próbie oraz udać się na koncert w towarzystwie wybranej przez siebie osoby. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w aukcji muszą udać się TUTAJ. Do jej zakończenia zostało jeszcze 11 dni; aktualna oferta (stan na: 14.01.2018, godzina 11:00) wynosi 355 zł.

Zespół happysad na początku lutego rusza w trasę koncertową i odwiedzi 16 miast, w tym Warszawę, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Kielce, promując siódmy album studyjny pod tytułem Ciało obce. Pomysł wystawienia na aukcję wspólnej playlisty z TIDAL-em bardzo spodobał się muzykom: „My do WOŚP-u i do fanów zawsze frontem i z otwartymi rękoma” – mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu. Jak dodaje: „Cieszymy się, że mamy okazję poznać czyjeś upodobania bliżej i mamy nadzieję na stworzenie wyjątkowej składanki”.Więcej o...
TIDAL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer