17 Sierpień 2019

Musical Fidelity M6S PRX

WZMACNIACZ

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

RAFKO Dystrybucja, polski przedstawiciel marki Musical Fidelity, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży końcówki mocy stereo Musical Fidelity M6s PRX.

M6s PRX to w pełni zbalansowana końcówka mocy stereo (dual mono) wyposażona w technologię CRPS (Choke Regulated Power Supply). Oparta o mechanizm dwóch dławików filtrujących prąd za transformatorem toroidalnym ogranicza zakłócenia płynące z sieci i zapewnia blisko stuprocentową stabilność natężenia prądu elektrycznego. Zastosowane dławiki blokują praktycznie w stu procentach prąd zmienny i oferują niski poziom oporności dla prądu stałego przez co są znakomitym filtrem.

Całości dopełnia przewymiarowany układ zasilania, gdzie szczególną uwagę zwracają potężne, odporne na przegrzanie, mostki prostownicze. Co do zasady, w konstrukcji PRX skorzystano z topologii układów znanej ze wzmacniaczy Titan i AMS50, których cena w momencie wejścia na rynek sięgała 100 000 zł. „Dzięki temu – jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej – końcówka mocy PRX łączy w sobie kombinację wysokiej mocy i wydajności prądowej ze znakomitą precyzją”.

Musical Fidelity M6s PRX w kolorach czarnym lub srebrnym jest już dostępny w sprzedaży. Cena detaliczna wzmacniacza wynosi 11 395 zł.Więcej o...
MUSICAL FIDELITY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer