18 Kwiecień 2018

Musical Fidelity M6 VINYL

PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

Do sprzedaży na terenie Polski wchodzi właśnie nowy przedwzmacniacz gramofonowy do wkładek MM/MC marki Musical Fidelity. M6 Vinyl – jak deklaruje RAFKO Dystrybucja, polski dystrybutor marki, „to urządzenie, którego parametry reprezentują najwyższe w swojej klasie standardy”.

Najnowsze urządzenie od Musical Fidelity oferuje w pełni zbalansowany tor oraz dopasowanie elektryczne zarówno do wkładek MM, jak i MC. Przedwzmacniacz gramofonowy posiada trzy odseparowane, w pełni niezależne wejścia RCA, dzięki czemu umożliwia wybór i przełączanie między trzema różnymi gramofonami lub ramionami gramofonowymi.

Producent przewidział możliwość samodzielnego dostosowania poziomu wzmocnienia, które pozwala dokładnie dostosować parametry urządzenia do czułości dowolnej wkładki; odbywa się to z poziomu selektorów umieszczonych na przednim panelu urządzenia. Z kolei dzięki zastosowaniu korekcji RIAA, brzmienie uzyskiwane przy pomocy M6 Vinyl ma być „pozbawione zakłóceń nawet powyżej 80 000 Hz […]”. RAFKO Dystrybucja zwraca także uwagę na „niezwykle niski poziom szumów z wyjątkowo szerokim marginesem przeciążenia”.

Musical Fidelity M6 Vinyl jest już dostępny w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej. Cena detaliczna urządzenia wynosi 7295 zł.Więcej o...
MUSICAL FIDELITY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer