02 Czerwiec 2019

Musical Fidelity M6S PRE

PRZEDWZMACNIACZ

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

RAFKO Dystrybucja, polski dystrybutor marki Musical Fidelity, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży analogowego przedwzmacniacza stereo: M6s PRE.

Rzeczony przedwzmacniacz charakteryzuje się w pełni zbalansowaną ścieżką sygnałową, łącznie z zasilaniem dedykowanym dla każdego kanału. Jak deklaruje RAFKO Dystrybucja: „15 kg wagi to jasna wiadomość – producent nie oszczędzał na żadnym komponencie, a w szczególności na obudowie i zasilaniu, najdroższych elementach każdego urządzenia audio”.

Jak dalej czytamy w oficjalnej informacji prasowej: „Brzmienie M6s PRE oferuje wszystko, czego można spodziewać się po high-endowym zbalansowanym systemie stereo. Niezwykła wręcz przejrzystość dźwięku, detaliczność bez nadmiernie zaznaczonych krańców pasma z minimalną dozą ocieplenia dla wysokiego poziomu muzykalności i posmaku analogowego dźwięku. Scena starannie ułożona w głąb i wszerz. Brak jakichkolwiek śladów kompresji czy zniekształceń w dźwięku, także na najwyższych poziomach głośności. Idealny balans między kanałami nawet przy bardzo cichym słuchaniu”.

Przedwzmacniacz Musical Fidelity M6s PRE (w kolorach czarnym lub srebrnym) jest już dostępny w sprzedaży w cenie detalicznej wynoszącej 7395 zł.Więcej o...
MUSICAL FIDELITY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer