08 Grudzień 2015

Linn SERIES 5

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: LINN

Firma Linn wporwadziła do sprzedaży nowe aktywne kolumny głośnikowe z linii Series 5. Są one dedykowane ludziom, którzy w dobrym sprzęcie audio poszukują nie tylko wysokiej jakości dźwięku, ale i prostoty, znakomitego wzornictwa i dobrego wykonania.

W skład premierowej Series 5 weszły dwa modele kolumn – 520 oraz 530. Kupujący może je spersonalizować i dobrać pod kątem swojego salonu, decydując się na jeden z wielu różnych kolorów i materiałów designerskiego obicia. Warto też zwrócić uwagę na firmową technologię Exakt, dzięki której kolumny powinny bezproblemowo dopasować się do pomieszczenia w którym stoją również pod kątem brzmienia czy Isobarik Bass System (zastosowany w droższym modelu 530), który odpowiada za niższe rejestry dźwięku.

By wszyscy mogli zapoznać się z ogromnymi możliwościami customizacji, Szkoci przygotowali na swojej stronie internetowej możliwość zobaczenia, jak kolumny z Series 5 wyglądają w różnych wykończeniach. Chętni mogą zrobić to TUTAJ oraz TUTAJ.

Zarówno Linn 520, jak i Linn 530 są już dostępne w sprzedaży. Niestety producent nie poinformował o cenach swoich nowych produktów.



Więcej o...
LINN

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer