25 Luty 2017

FiiO X5 III

PRZENOŚNY ODTWARZACZ PLIKÓW AUDIO

Źródło: Q21

Już niebawem w salonie Q21 pojawi się nowe urządzenie marki FiiO. Mowa tu o trzeciej generacji przenośnego odtwarzacza plików audio X5.

Urządzenie wyposażono w podwójny układ DAC AKM AK4499EN, wspierający natywny sygnał zbalansowany. Do sterowania oddelegowano 4-calowy ekran dotykowy HD IPS. Odtwarzacz pracuje na systemie Android 5.1. Oprócz wbudowanej pamięci 32 GB urządzenie wyposażono w slot na karty pamięci microSD; co więcej, model X5 może pochwalić się m.in. obsługą technologii Bluetooth 4.0 z aptX czy Wi-Fi 2,4 GHz. Producent przewidział także możliwość pracy swojego urządzenia jako USB DAC. Odtwarzacz posiada wyjście w postaci jack 3,5 mm, które spełnia funkcje PRE OUT, LINE OUT oraz wyjścia koaksjalnego. Bateria o pojemności 3400 mAh umożliwia do 10 godzin ciągłego odsłuchu, a tryb szybkiego ładowania uzupełni baterię w czasie 1,5 godziny.

Urządzenie niebawem dostępne będzie w salonie Q21, zlokalizowanym przy ul. Reymonta 12 w Pabianicach.Więcej o...
FIIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer