13 Czerwiec 2019

FiiO M11

DAP

Źródło: Q21

Najnowszy odtwarzacz DAP Fiio M11 jest już dostępny w salonie Q21.

Fiio M11 to nowy flagowiec serii M, która wprowadzona została w 2018 roku. Już od pierwszych zapowiedzi oraz ilustracji budził ogromne emocje, głównie z uwagi na bardzo nowoczesny design i ogromny jak na DAP-y wyświetlacz.

Odtwarzacz, zdaniem przedstawiciela Q21, „prezentuje się bardzo nowocześnie i nie inaczej jest w kwestii funkcjonalności – na pokładzie dostajemy potężny procesor Exynos 7872, podwójny DAC AK4493, prawdziwie zbalansowany układ audio, ekran który zajmuje 86% frontu urządzenia oraz dwa sloty na karty MicroSD […]”.

Wbudowany akumulator o pojemności 3800mAh pozwala na aż do 13 godzin nieprzerwanej pracy oraz na ponad 50 dni działania urządzenia w trybie uśpienia. Fiio M11 to również pierwszy odtwarzacz przenośny od Fiio, w którym znajdziemy wszystkie trzy najbardziej popularne wyjścia słuchawkowe na rynku : 3,5 mm, 2,5 mm oraz 4,4 mm. Nie będziemy musieli wobec tego zmieniać wtyczek w używanych przez nas słuchawkach.

Co istotne, firma nie zapomniała o użytkownikach rozwiązań bezprzewodowych. M11 wyposażony został w moduł Bluetooth 4.2 oraz – między innymi – w aptX HD, LDAC oraz LHDC.

Jak czytamy w podsumowaniu informacji prasowej przesłanej przez Q21: „Wszystko to powoduje, ze M11 jest bardzo mocnym kandydatem do zostania okrzykniętym najbardziej uniwersalnym i najlepiej zaprojektowanym DAP-em na rynku. Ogromna funkcjonalność, świetne wykonanie, dźwięk bardzo wysokiej próby oraz rozsądna cena składają się na prawdopodobnie najlepszy odtwarzacz jaki Fiio dotychczas wypuścił”.Więcej o...
FIIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer