22 Marzec 2019

Estelon FORZA

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: ESTELON

Estelon, firma specjalizująca się w projektowaniu lifestyle’owych kolumn głośnikowych klasy high-end, wprowadziła do sprzedaży nowe podłogówki o nazwie Forza. To flagowy produkt pochodzącego z Estonii producenta.

Estelon Forza to duże, mierzące prawie 1,7 m kolumny głośnikowe wyposażone w nowe przetworniki marki Accuton. Jak w oficjalnej informacji prasowej stwierdza firma, „Forza jest w stanie wykreować ogromną moc, jak i wydobyć nawet niewielki detal”. Producent zwraca również uwagę na nietuzinkowy wygląd swojego najnowszego produktu.

„Model Forza stanowi wynik wieloletniego doświadczenia w projektowaniu kolumn. Zawszę szukam synergii między inżynierią a designem, by tym samym wzmocnić emocje płynące z słuchania muzyki. Myślę, że właśnie to osiągnąłem z Forzą” – powiedział Alfred Vassilkov, założyciel Estelona i Chief Designer firmy.

Pierwsza para kolumn głośnikowych Estelon Forza została wysłana do Hong Kongu, gdzię – jak zaświadcza producent – została znakomicie przyjęta. Światowa premiera kolumn przewidziana jest na kwiecień podczas Sanghai Show, zaś w Europie podłogówki zostaną pokazane podczas targów High End 2019 w Monachium. Cena za jedną parę została skalkulowana na 110 000 euro.Więcej o...
ESTELON

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer