09 Lipiec 2017

Avatar Audio RECEPTOR

PLATFORMY ANTYWIBRACYJNE

Źródło: AVATAR AUDIO

Avatar Audio wprowadza na rynek trzy nowe modele platform antywibracyjnych Receptor. Dotychczasowe miały budowę jednowarstwową i teraz będą oferowane jako najniższy model, Numer Cztery. Nowe produkty, Numer Trzy, Numer Dwa i Numer Jeden składają się z pięciu warstw: pomiędzy trzema warstwami z twardego antywibracyjnego materiału firmowego znajdują się dwie warstwy z miękkiego materiału antywibracyjnego.

Producent do kompletu dorzuca stopki antywibracyjne: kulkowe lub magnetyczne (unoszące platformę na poduszce magnetycznej). Platformy Numer Trzy mają jeden komplet stopek kulkowych (pod spodem), Numer Dwa ma dwa komplety stopek kulkowych, Numer Jeden ma stopki magnetyczne pod spodem oraz stopki kulkowe na wierzchu. Stopki składają się z kilku warstw (od czterech do pięciu), więc całe platformy z wyższych modeli mają w sumie 13-14 warstw z twardych i miękkich materiałów, które mają tłumić wibracje o różnych częstotliwościach.

Platformy występują w trzech rozmiarach; klient może zdecydować się na małe (35 × 35 cm), średnie (45 × 40 cm) oraz duże (55 × 45 cm). Są one wykańczane w standardowych kolorach: rubinowym i grafitowobrązowym. Co istotne,  na zamówienie możliwe jest dobranie dowolnego rozmiaru i koloru. Ceny platform Receptor wynoszą –  w zależności od modelu i jego rozmiaru – od 800 do 3700 zł.Więcej o...
AVATAR AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer