17 Maj 2016

Avatar Audio HOLOPHONY NUMER DWA

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: AVATAR AUDIO

Firma Avatar Audio wprowadziła do sprzedaży nowe kolumny głośnikowe Holophony Numer Dwa. To 3-drożny zestaw wolnostojący z obudową zamkniętą.

Model Holophony Numer Dwa został wyposażony w pochodzące z lat 50. i 60. głośniki (10, 20 i 30 cm) z ultralekkimi papierowymi membranami, które – zdaniem producenta – „oddają najdrobniejsze detale z niezrównana precyzją”. Kolumny te wyróżniają się również bardzo małą mocą (15 W), dzięki czemu mogą uzyskać „ekstremalną rozdzielczość i przezroczystość”. Firma Avatar Audio podkreśla także użycie miękkiej powierzchni obudowy wokół głośników oraz zastosowanie specjalnych terminali do uziemienia koszy. Co więcej, wszystkie połączenia elektryczne w Holophony Numer Dwa wykonane zostały bez lutowania, a więc bez wykorzystania cyny. Należy również zwrócić uwagę na obecną na pokładzie najnowszych kolumn głośnikowych sygnowanych marką Holophony technologię poduszek magnetycznych, które pozwalają zminimalizować szkodliwe dla jakości dźwięku wibracje.

Kolumny Holophony Numer Dwa są już dostępne w sprzedaży. Ich cena detaliczna wynosi 38 000 zł. Podłogówki te są objęte 3-letnią gwarancją producenta.

Specyfikacja techniczna:

Moc: 15 W
Impedancja: 4 omy
Efektywność: 98 dB
Pasmo przenoszenia: 27 – 20 000 Hz
Wymiary (W x S x G): 116 x 35 x 48 cm
Waga: 40 kgWięcej o...
AVATAR AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer