25 Luty 2018

Avatar Audio RECEPTOR

PLATFORMY ANTYWIBRACYJNE

Źródło: AVATAR AUDIO

Firma Avatar Audio pochwaliła się nowymi wiadomościami dotyczącymi jej platform antywibracyjnych z rodziny Receptor. Korpusy platform Numer Dwa i Numer Jeden zyskały nową warstwę antywibracyjną – średniotwardą, która doszła do dotychczasowych dwóch – miękkiej i twardej; tym samym grubość korpusów wzrosła z 6,6 do 8,4 cm. Jak deklaruje producent, „zmiana wprowadza bardzo wyraźną poprawę rozdzielczości, lokalizacji i separacji”.

Platformy Numer Dwa i Numer Jeden mają więc nowy, wspólny korpus. Od siebie różnią się tylko nóżkami pod nim: Numer Dwa został wyposażony w stopki kulkowe (takie jak na górze, ale bez przykrywek), zaś Numer Jeden posiada stopki magnetyczne, unoszące ją na poduszce powietrznej. Platformy stoją na stopkach posiadających trzy lub cztery warstwy antywibracyjne, a na górze mają zestaw stopek kulkowych Nr 1, złożonych z pięciu warstw antywibracyjnych. Razem – jak wylicza producent – opisywane tutaj platformy z serii Receptor posiadają 13 lub 14 warstw antywibracyjnych, na zmianę z twardego, średniego i miękkiego materiału tłumiącego wibracje o różnych częstotliwościach.

Platformy Receptor oferowane są w trzech rozmiarach: 35×35 cm (mały), 45×40 cm (średni) i 55×45 cm (duży). Platformy Numer Dwa kosztują w zależności od rozmiaru od 2900 do 4100 zł, a Numer Jeden od 3900 do 5700 zł.Więcej o...
AVATAR AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer