pl | en
Test
Kolumny wolnostojące
Audio Solutions QUASARUS

Dystrybucja: Audio This.pl

Kontakt:
02-012 Warszawa, Atelier Residence
ul. Bagno 2/21 (III piętro)
tel. 78 450 50 55, 602 633 946

Producent: Grzegosz Tomaszeski


Zaplanowany na 16. września test kolumn Quasarus firmy Audio Solutions niestety nie doszedł do skutku z przyczyn od nas niezależnych. Dystrybutor AS firma This.pl serdecznie przeprasza wszystkich czytelników „High Fidelity” za ten „wypadek przy pracy”. Z przyczyn obiektywnych nie udało jej się na czas dostarczyć kolumn do HF. Nie oznacza to jednak, że z testu rezygnujemy – na pewno do niego wrócimy w dogodnym dla obydwu stron terminie. Ze swojej strony także przepraszam wszystkich, którzy na ten test czekali, sytuacja taka zdarza się nam po raz pierwszy i – miejmy nadzieję – ostatni.

Wojciech Pacuła

Pytania, podpowiedzi, zarzuty itp. prosimy kierować na adres: opinia@highfidelity.pl

KIM JESTEŚMY?

„High Fidelity” jest miesięcznikiem audio, ukazującym się nieprzerwanie od 1 maja 2004 roku. Do października 2008 roku nosił tytuł „High Fidelity OnLine”. Jego celem jest próba dotarcia do tego co najważniejsze – do MUZYKI. Wierzymy, że aby oddać pełnię zamierzeń kompozytora, wykonawcy, realizatora, konieczne jest zapewnienie maksymalnie przezroczystego toru odsłuchowego. Takich urządzeń, w każdym przedziale cenowym, szukamy. Najciekawsze prezentujemy na łamach magazynu.
Polityka pisma jest prosta: interesuje nas to, co dobre, innowacyjne, unikalne. Nie testujemy rzeczy słabych lub niedopracowanych – życie jest na to zbyt krótkie... Współpracujemy ze wszystkimi producentami, dystrybutorami i salonami audio, bez względu na to, czy się w piśmie reklamują, czy nie. Wychodzimy z założenia, że najważniejszy jest Czytelnik i pismo jest tak dobre, jak dobre są testy. Reszta przychodzi potem sama. Jesteśmy pasjonatami – melomanami i audiofilami jednocześnie, dlatego stopienie się tych dwóch rzeczy jest dla nas najważniejsze.

FOTO

ZDJĘCIA TESTOWANYCH URZĄDZEŃ WYKONYWANE SĄ PRZY UŻYCIU SPRZĘTU FIRMYAparat cyfrowy:
Canon 7D, EF-24-105/L IS USM + EF 100 mm 1:2.8 USM

UŻYCZONEGO PRZEZ FIRMĘ