pl | en
Test
AUDIO SHOW 2011
ZAPROSZENIE NUMER DWA

Data: 12-13.11.2010 (sobota, niedziela)

Miejsce:
Hotel Jan III Sobieski, Hotel Golden Tulip, Hotel Bristol

Organizator: Adam Mokrzycki Services

Kontakt: tel.: 602 26 86 20

e-mail: info@audioshow.com.pl

Edycja: XV

Tekst: Wojciech Pacuła
Zdjęcia: różne

Jak pisałem w zaproszeniu numer jeden z października (TUTAJ) tegoroczna wystawa będzie szczególna i to z kilku powodów. Pierwszym ma być to, że jak zapowiada organizator, będzie to kolejna rekordowa impreza, zarówno jeśli chodzi o ilość wynajętych pokoi, jak i o ilość wystawców. Wszystko wskazuje też na to, że i pod względem liczby odwiedzających będzie największą z dotychczasowych. Drugi powód związany jest z atrakcjami.
Największym wydarzeniem ma być koncert wirtuoza gitary, jednej z ikon Naim Label, Antonio Forcione. Tego grającego jazz i tzw. „muzykę świata” artystę znamy go z nagrań solowych, a także ze współpracy m.in. z Charlie Hadenem. Forcione zagra dwa godzinne koncerty: w sobotę o 17:00 i w niedzielę o 16:00. Obydwa odbędą się w Hotelu Golden Tulip (dawniej Kyriad) w Sali Tulip 1. Wstęp wolny dla wszystkich odwiedzających. Równie ważna będzie wizyta człowieka nazywanego „Mr Turntable”, redaktora amerykańskiego „Stereophile’a”, Michaela Fremera. To światowej sławy specjalisty od gramofonów analogowych, wydawca własnego magazynu internetowego „Music Angle”. Pan Fremer poprowadzi wykłady dotyczące sztuki prawidłowego ustawiania gramofonów analogowych i będzie promował swoją płytę DVD, na której wyjaśnia sekrety analogu.
No i wreszcie ilość zagranicznych gości pokazuje, jak atrakcyjnym miejscem wystawa Audio Show się stała. Z tego, co wiem, to mają być, miedzy innymi: Kazuo Kiuchi (Reimyo), Gerhard Hirt (Ayon Audio), czy całe szefostwo firmy TAD.

W poprzedniej zapowiedzi przywołaliśmy kilka firm. Po niej otrzymaliśmy sporo nowych informacji, z którymi chcielibyśmy się z państwem podzielić. Podajemy je w porządku zaproponowanym przez wystawców, tytułując podrozdziały albo nazwą wystawcy, albo markami produktów.

C4i, Consultants for Industry
Zapraszamy na Seminarium TV ONE- CORIO2, sala Arkadia I, godzina 12.30 :12 i 13 listopada W tym roku przede wszystkim zaprezentujemy interesujące dla audiofilów przetworniki DAC Matrixa oraz wzmacniacze słuchawkowe (Matrix Quattro, Matrix mini i), radia internetowe REVO i Scansonic

T-PRO FHUP
Tound – kolumny modyfikowane przez “Audio Classics” – naprawdę bardzo przyjemnie brzmiące konstrukcje Audio-Classics – modyfikowane odtwarzacze CD Philipsa, Marantza, kolumny wolnostojące, wzmacniacz i przedwzmacniacz Luxound – kable konfekcjonowane przez T-PRO w oparciu o komponenty różnych producentów Eagle-Cable – wraz ze starą serią Condor aktualna oferta firmy. Ciekawostka – kolejna edycja kabli MC90, MC100 i MC 3.1.
Techflex – komponenty do konfekcji kabli Confection Master – koszulki termokurczliwe i akcesoria Wkładki Miyajima znajdziemy w pokoju Audio Forte – tam najnowszy model Kansui

Rogoz Audio
Firma ta jest producentem specjalistycznych mebli antywibracyjnych: stolików, standów, platform i akcesoriów separujących. Celem firmy jest tworzenie produktów zapewniających uzyskanie idealnych warunków odsłuchowych tak, aby każdy system osiągnął maksimum swoich możliwości i cieszył właścicieli najwyższą jakością dźwięku. Oferta skierowana jest przede wszystkim do audiofilów, profesjonalistów branży muzycznej, melomanów, a także do wszystkich ceniących wysoką jakość reprodukcji dźwięku i wzornictwo.
Cechą firmy jest elastyczność działania – klienci mogą dokonać modyfikacji każdego produktu proponowanego w katalogu tak, aby idealnie dopasować go do swoich potrzeb. Podczas wystawy pokazane zostaną standardowe konstrukcje oraz najnowsze projekty. Odbędą się także prezentacje odsłuchowe.

MJ AUDIO LAB
W tym roku na AS 2011 MJ AUDIO LAB będzie wystawiał się w Hotelu Jan II Sobieski - pokój 507, gdzie pokażemy:
BRYSTON BDP-1 - odtwarzacz plików audio wysokiej rozdzielczości
BRYSTON BDA-1 - przetwornik cyfrowo analogowy
BRYSTON BCD-1 - odtwarzacz CD
BRYSTON BP-26/BRYSTON MPS-2 - przedwzmacniacz z dedykowanym zasilaczem
BRYSTON 7B SST2 x 2 - monobloki 900W
PMC - najnowsza seria TWENTY z okazji XX lecia PMC:
PMC - OB1i - trójdrożna kolumna podłogowa
Conrad Johnson: ET-3 - przedwzmacniacz lampowy, Classic - przedwzmacniacz lampowy, ET-250 - hybrydowy stereofoniczny wzmacniacz mocy
VICOUSTIC - panele akustyczne

UPPER AUDIO – Devialet D-Premier
Firma UPPER AUDIO została utworzona przez pasjonatów audio w 2011 roku. Produkty, które oferujemy są wyjątkowe pod względem budowy oraz jakości odtwarzanego dźwięku. W tym roku serdecznie zapraszamy na prezentację urządzenia Devialet D-Premier.
D-Premier to największy przełom w odtwarzaniu muzyki w ostatniej dekadzie. Jest smukły, elastyczny i energooszczędny. Dostarcza niepowtarzalne muzyczne doznania teraz i w przyszłości. To kompletny produkt, który może funkcjonować samodzielnie gdyż zawiera w sobie: streamer WiFi, przetwornik C/A, przedwzmacniacz oraz końcówkę mocy, ale także może bezpośrednio współpracować z urządzeniami w postaci transportu CD/SACD, odtwarzacza CD/SACD, gramofonu czy DVD/Blu-ray.

Decibel
Na dzień dzisiejszy już wiadomo, że w drugim pokoju pokażemy zestaw ROKSAN Caspian M2 odtwarzacz CD + wzmacniacz zintegrowany + końcówka mocy. Zestaw ten będzie współpracował z kolumnami SYSTEM AUDIO Ranger Master.

GRAJ-END s.c.
Lokalizacja: Hotel Jan III Sobieski, Sala: 608
GRAJ-END. PRZEWAGA DZIĘKI PASJI to autorska realizacja idei High-Endu w jego najwyższej, na poły mitycznej klasie state-of-the-art.
Po kilkunastu latach nieustannych zakupów, testów, upgradów i wydaniu kilkuset tysięcy zł (najwyższe modele Sonic Frontiers, CEC, Wadia, DCS, Unison Research, Pass, Audio Note, Yamamoto, Spendor, JMLab Utopia, Transparent Audio, Nordost, Siltech, Kondo) wciąż zamiast muzyki słyszałem lepszy lub gorszy sprzęt. Rozpocząłem więc badania, które po latach doprowadziły do stworzenia najlepszych kolumn głośnikowych i kabli, jakie słyszałem, chociaż należałoby raczej powiedzieć: kolumn i kabli, których NIE SŁYCHAĆ, kreujących t rójwymiarowy dźwięk całkowicie oderwany od kolumn. Osiągnięcie takiego efektu było możliwe jedynie dzięki cofnięciu się o ponad 50 lat, do epoki, w której jeszcze nie porzucono JAKOŚCI (wysokoskuteczne twardo zawieszone papierowe głośniki z ultralekkimi membranami przenoszące zaledwie 5-10W, kilkuwatowe wzmacniacze lampowe SET) na rzecz ILOŚCI (kilkudziesięcio- lub kilkusetwatowe głośniki i wzmacniacze tranzystorowe lub lampowce push-pull).
Punktem wyjścia do poszukiwań były odgrody (Open Baffle) z powszechnie stosowanymi Sabami Greencones. Finalne produkty dzielą od nich tysiące godzin badań, ponad 70 przetestowanych głośników z lat 50/60-tych w dziesiątkach kombinacji oraz kilka klas jakości...i ceny.
Z dumą prezentuję Państwu:
GRAJPUDŁA by Cezan. GŁOŚNIKI, KTÓRYCH NIE SŁYCHAĆ
oraz
GRAJKABLE by Cezan. WYZWOLENIE DŹWIĘKU
Produkty występują w trzech klasach jakościowo-cenowych: Numer Trzy, Numer Dwa i Numer Jeden. Najwyższy model kolumn, Grajpudło Numer Jeden, wykonany jest z litego drewna egzotycznego, ma skuteczność 98 dB, składa się z 4 modułów i waży prawie 120 kg. Oferta kabli obejmuje kable zasilające, cyfrowe, interkonekty oraz kable głośnikowe bi-wiring i tri-wiring.
Nie znajdując na rynku wzmacniacza dorównującego klasą Grajpudłom i Grajkablom nawiązałem współpracę z Leszkiem Szałaszewiczem (Audio-Akustyka), który zbudował AMPLIGRAJ, bezkompromisowy SET. W jego ofercie są też zlampizowane CD-playery, w tym kultowy Nakamichi OMS-7, źródło godne pozostałych elementów prezentowanego systemu. Zapraszam – Cezariusz Andrejczuk

Harpia Acoustic
W tym roku zagramy na kolumnach Monk + kompletna elektronika Hegel (P30, H30, CDP4a, HD20) całość okablowana kablami Harmonix. Dodatkowo pokażemy dwie własne linie wzornicze mebli audio.
Spełniają one wszelkie warunki audiofilskich potrzeb jednocześnie pozostając wzorniczo bliżej klasycznych mebli dodatkowo wzorniczo zintegrowanych z Linią Time Coherent i Golden Age.

STUDIO 16 HERTZ
Studio 16 Hertz to producent zespołów głośnikowych ze Śląska. W tym roku zaprezentujemy model ARIES w edycji Reference który coraz częściej podbija serca tych spragnionych doznań pięknych głosów wokalistek i wokalistów, oraz będzie niespodzianka ''kolumny monitorowe w edycji specjalnej''.
Nasze zestawy zasilane będą z elektroniki lampowej, a jako źródło wykorzystywany będzie DAC STEL audio. Serdecznie zapraszamy do naszego pokoju odsłuchowego.

RLS
W październiku br. firma RLS obchodziła 20-lecie swojej działalności. Z tej okazji został przygotowany nowy, flagowy zestaw głośnikowy nawiązujący kształtem i nazwą do konstrukcji typu OCTAGON, będących jednymi z pierwszych w ofercie firmy. Na tegorocznym Audio Show po raz pierwszy zostanie zaprezentowany zestaw OCTAGON XX Jubilee. Cechą wyróżniającą tę konstrukcję jest, podobnie jak w pierwszym modelu RLS z 1992 roku (TML 3.5/250), głośnik niskotonowy o średnicy 33 cm.

Pełne Brzmienie
Ww tym roku grać będzie znane już połączenie ART-ów i Art Audio, jednak bedzie też sporo nowości.
Począwszy od gramofonu: to środkowa wersja Systemdeka - model 3D Signature, ramię Audio Origami oraz najwyższa wkładka Transfiguration - Orpheus. W Systemdeku z nowości wprowadzony został napęd na prąd zmienny, dający jednak stałą prędkość obrotu. Pomiary są bardzo równe- nie trzeba ustawiać ze stroboskopem a do tego stabilność obrotu jest (jak w reklamie) gwarantowana ;-)))
W sekcji pre zmian: liniowy Art Audio Conductor (w wersji Plus tj. wyposażony w obwód na XL) oraz phono stage Vinyl One Reference.
Amplifikacja - dwie pary monobloków Art Audio: Charlize 211 - na pojedynczej lampie 211 najnowsza konstrukcja Art Audio (miałem już dwa lata temu prototyp, wrócił do Anglii, łącznie pracowali nad tą konstrukcją blisko 5 lat, teraz efekt jest... bardzo ciekawy), Adagio 520B - czyli układ PSE na lampach 520B
Obie pary oferują podobną moc ok. 25-28 wpc. Kolumny - Classic 12 Signature, ale także prezentować będziemy DECO 15 Signature ze srebrnym okablowaniem.

TR Studios
TR Studios jest relatywnie nową firmą. Na Audio Show będzie można posłuchać czterech modeli kolumn ZETA ZERO w tym najnowszych Venus Picolla, bazujących na niezwykłych, opracowanych zupełnie od podstaw specjalnie dla projektu ZETA ZERO ultra wytrzymałych szerokopasmowych głośnikach wstęgowych nowej generacji. ZETA ZERO rozpoznamy łatwo po bardzo nowoczesnym designie opływowych linii obudów (wykonanych mimo skomplikowanego kształtu wyłącznie z drewna !) skutecznie eliminujących m. in. szkodliwe rezonanse. Dla osiągnięcia wymaganych walorów sonicznych zastosowano w nich cały szereg nowatorskich rozwiązań i technologii np. nano-cząstki, ultra wytrzymałe i unikalne materiały stosowane w kosmonautyce, a nawet technikach zbrojeniowych, nowatorskie systemy chłodzenia membran a nawet – na zasadzie analogii do samolotów – komputerowe mikro „czarne skrzynki” rejestrujące pracę głośników, wspomagające i chroniące je przed uszkodzeniem. A wszystko po to, by wreszcie udało się połączyć w domowych warunkach bardzo wysoką jakość dźwięku z wysoką mocą zestawu zapewniającą w efekcie natężenie porównywalne z tym, jakiego doznajemy na koncertach. Zaprezentowane zostaną także prócz kolumn potężne mocą, acz niepozorne rozmiarami analogowe monobloki wzmacniaczy ZETA ZERO model 1775 do kina domowego i sterujący nimi 6-kanałowy, czysto analogowy preamp 1776. Źródłami dźwięku będą m.in. odtwarzacze Ayon CD-2s, Hegel CDP2A i Goldennote CDT500.

Polpak
W całej krasie pojawi się długo oczekiwana, najnowsza seria PARADIGM Monitor v.7. Siedem nowych zestawów głośnikowych, o całkowicie nowym wyglądzie i technologii, na bazie których możemy zbudować zarówno zestaw stereo, jak i wielokanałowe systemy kina domowego. Pojawi się też całkowicie zmieniona seria PARADIGM Cinema v.4. Ta bardzo popularna lifestylowa lina głośników jest oparta na technologii zastosowanej w serii Monitor. Marka PARADIGM przedstawi również głośniki Millenia One o ultra-nowoczesnym wyglądzie.
Dopełnieniem nowości PARADIGM będą wybitne amplitunery wielokanałowe (pod marką ANTHEM), wyposażone w funkcje znane z high-endowych procesorów AV tej firmy. Przy projektowaniu tych urządzeń producent przyłożył wielką wagę do najwyższej możliwie jakości dźwięku, nie zapominając o najnowszych trendach w świecie amplitunerów wielokanałowych.
Zwolennicy klasycznych wzmacniaczy dwukanałowych będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami firmy XINDAK. Ta jedna z najstarszych chińskich manufaktur audio, zaskakuje, co chwila świat audio ciekawymi rozwiązaniami i projektami, z których wiele już jest dostępnym na polskim rynku.
Nie zabranie innych marek, które posiadamy w dystrybucji, jak TAGA Harmony. Firma ta zaprezentuje topową serię Platinum oraz inne modele stereo, kina domowego i instalacyjne. Marka KODA będzie reprezentowana przez, między innymi, nowe modele serii K. Natomiast marka MISTRAL pokaże swój najnowszy model SAG-320 w naturalnej okleinie orzecha brazylijskiego. Jak zwykle będzie można posłuchać muzyki, a wszelkie sygnały audio i zasilania będą przesyłane przez okablowanie XLO, ULTRALINK i XINDAK.

Audio Forte
Na tegorocznej wystawie Audio Show zaprezentujemy najnowszą ofertę elektroniki firm Simaudio Moon, Atoll oraz nowość w naszej dystrybucji – high-endową markę Plinius z Nowej Zelandii.
W naszych pokojach będzie można posłuchać zestawów referencyjnych (Simaudio Moon/Plinius), zestawu ze „środkowej” półki (Atoll) oraz oczywiście systemu analogowego opartego na gramofonie Acoustic Solid, wkładce Miyajima i przedwzmacniaczu Plinius Koru. Do okablowania urządzeń zarekomendujemy kable marki MIT Cables.
Szczegóły (pokój Audioforte + pokoje współdzielone z firmami Audiothlon/Enerr i NellAudio):
Plinius CD 101 + końcówka mocy Plinius SA 103 + Plinius Tautoro (Pre) + Plinius Koru (Phono) + Gramofon Acoustic Solid One + Magnepan 3.7 - okablowanie sygnałowe i zasilające MIT
Atoll CD/IN 200 + kolumny Audiothlon - okablowanie Equilibrium + zasilanie Enerr
Moon 600i + Moon 750 D + kolumny Audiothlon - okablowanie Equilibrium + zasilanie Enerr

Grobel Audio
Tegoroczna wystawa jest okazją do zaprezentowania kilku nowości. Zaprezentujemy najnowszą konstrukcję firmy Jadis, monofoniczne końcówki mocy JA120 oraz wzmacniacz zintegrowany i35. Oba urządzenia zaprojektowano w oparciu o lampy Tung Soll KT120. Końcówki mocy JA120 zasilać będą referencyjne zespoły głośnikowe Siena włoskiej firmy Rosso Fiorentino, która jest nowością w mojej ofercie.
Niewątpliwą atrakcją dla miłośników słuchawek elektrostatycznych będzie prezentacja wszystkich modeli wzmacniaczy i słuchawek STAX, a w szczególności flagowego modelu Stax SR-009.
Bardzo ciekawie zapowiada się prezentacja laserowego odtwarzacza płyt analogowych Japońskiej firmy ELP.

Moje Audio
Wyjątkowo ciekawe prezentacje przygotowało także Moje Audio z Wrocławia.
Na wystawie będzie można zobaczyć i oczywiście usłyszeć kompletny system Reimyo, składający się z transportu CDT-777, przetwornika cyfrowo-analogowego DAP-999EX, przedwzmacniacza CAT-777 MK2 oraz najnowszej, pierwszej w historii firmy tranzystorowej końcówki mocy KAP-777, która została już entuzjastycznie doceniona przez wielu melomanów na całym świecie. Kolumny będą równie niezwykłe jak elektronika to Bravo! Consequence + opracowane przez właściciela marki Reimyo. Całość będzie okablowana przewodami firmy Harmonix, ( sala 216 ). Gościem specjalnym tego pokazu będzie osoba właściciela marki Reimyo/Harmonix Pana Kazuo Kiuchi .
Można będzie także posłuchać wielu konstrukcji włosko-czeskiego Xaviana, znanego i cenionego producenta wyjątkowych i pięknych kolumn ( sala 215 ) W tym kilku nowości, kolumn XN Junior oraz XN Piccola.
Kolumny Xaviana zagrają z elektroniką norweskiego Hegla, który właśnie debiutuje na polskim rynku (dystrybucja Hegel Polska ) Wyjątkowo ciekawa elektronika. Wzmacniacze zintegrowane, dzielone konstrukcje, odtwarzacze cd oraz przetworniki USB DAC.
W sali 201 można będzie posłuchać elektroniki włoskiego Goldenote, w tym ultra ciekawych, najnowszych kolumn XS-96. Ta konstrukcja monitora w obudowie zamkniętej o skuteczności 96 dB znajdzie z pewnością wielu fanów wśród miłośników lampy.Do jej wysterowania posłuży najnowszy wzmacniacz Goldenote model Demidoff Silver Plus II oraz inna nowość w ofercie firmy odtwarzacz cd Favard.
W sali tej znajdziemy także inne wyjątkowe kolumny pochodzące tym razem od fińskiego producenta, Gradient Revolution Active Mk IV, które zostaną zaprezentowane z urządzeniami norweskiego Hegla.
W Sali 202 można zaś będzie posłuchać najnowszego wzmacniacza firmy Lavardin modelu IT-15 w towarzystwie kolumn Lecontoure Stabile 160 oraz jednego z najbardziej analogowo grających odtwarzaczy cd AMR CD-777.

STRUSS AMPLIFIERS
Na tegorocznej wystawie Audio Show 2011 firma STRUSS AMPLIFIERS zaprezentuje nowy wzmacniacz STRUSS R150, którego tor wzmacniający zrealizowano z wykorzystaniem tranzystorów JFET i HEXFET, co pozwoliło na wyeliminowanie efektu pamięci układowej (brak tranzystorów bipolarnych w torze wzmocnienia).
Nowy STRUSS R150 ma klasyczny w formie wygląd, który zawiera wiele wspólnych elementów z najwyższym modelem wzmacniacza STRUSS R500 (kolorystyka, pokrętła itp.) zapewniając tym samym spójność oferty handlowej firmy STRUSS AMPLIFIERS. Wzmacniacz słuchawkowy we wzmacniaczu STRUSS R150 jest dużą wartością dodaną dla kupujących. Ów wzmacniacz to niezależny tor (klasa A) z osobnym zasilaczem oraz technologia JFET.

Audio Consulting - dystrybutor Audioplan, Isem Audio, Pure Sound, Lovan
Zaprezentowane zostaną nowe kolumny głośnikowe Audioplan. Kantata to głośniki podstawkowe zaskakujące głębokim i czysto przekazywanym basem, następca dawnego modelu Kontrapunkt. Głośniki będą napędzane monoblokami Isem Audio Quovalis, za napęd posłuży topowy transport oparty o mechanizm Philipsa CD-Pro2LH – model Isem Ego1 wraz z przetwornikiem zintegrowanym z przedwzmacniaczem Isem Quarq. Całość połączona zostanie kablami Audioplan.

This.pl, Rega
Oprócz informacji zawartych w notce do katalogu AudioShow, warto dodać, ze prezentowane przez nas w tym roku najnowszy wzmacniacz Rega Brio-R i gramofon RP3, zdobyły tytuły produktów roku miesięcznika „What Hi-Fi?” Na uwagę zasługuje też prezentacja nowej platformy gramofonowej MonolithAudio. Platforma została wykonana z selekcjonowanego drewna tzw. równoległo słoistego, stanowiącego niejako naturalną sklejkę. Oprócz właściwości estetycznych, drewno takie, nie mając mostków pomiędzy poszczególnymi warstwami, znakomicie tłumi drgania. Warto dodać, że wyselekcjonowanie takiego drewna na jedną platformę wymaga przejrzenia tarcicy o objętości jednego TIR-a. Platforma składa się z dwóch płyt pomiędzy którymi znajdują się sferycznie wyżłobione płytki, pomiędzy którymi jest kulka. Wyjątkowość tego rozwiązania polega na wykonaniu tych elementów z niezwykle twardego i niezwykle kosztowego (wartość samych stóp przekracza 2000 zł) tlenku glinu - jest to jedyne znane nam na świecie takie rozwiązanie. Inni producenci często wykorzystują stalowe lub ceramiczne kulki w połączeniu z aluminiowymi płytkami - rozwiązania takie po pewnym czasie przestają spełniać swoje zadanie, bowiem różnica w twardości materiałów powoduje powstawanie mikrowgłębień i brak płynności ruchu kulki, co prowadzi do przenoszenia drgań, zamiast ich tłumienia.

Hegel Polska
Hegel Polska zaprasza na prezentację ostatnio testowanego przez naszą redakcję przedwzmacniacza P30 oraz końcówki mocy H30 w towarzystwie odtwarzacza CDP4Amk2 oraz przetwornika USB DAC HD20. Norweska elektronika zagra z najnowszą flagową konstrukcją Harpia Acoustics kosztującym 60000 zł modelem Monk Grand specjalnie przygotowanym na Audio Show (Hotel Golden Tulip sala Krokus)
W Hotelu Jan III Sobieski urządzenia Hegla będzie można posłuchac z nowymi modelami kolumn Xaviana oraz nowością na polskim rynku kolumnami Gradient Revolution Active Mk IV z Finlandii ( Sala 201, 215)

To tyle producenci i wystawcy. Ja ze swojej strony też wszystkich państwa zapraszam – proszę potraktować wizytę na Audio Show jako część rytuału związanego ze słuchaniem muzyki. Ludzie z „High Fidelity” będą w warszawie (redakcja pisma mieści się w Krakowie) w sobotę – jeśli nas gdzieś zobaczycie, uśmiechnijcie się do nas, żebyśmy wiedzieli, że jest nas więcej…


KIM JESTEŚMY?

"High Fidelity" jest miesięcznikiem poświęconym zagadnieniom wysokiej jakości dźwięku. Pismo ukazuje się nieprzerwanie od 1 maja 2004 roku. Do października 2008 roku nosiło tytuł "High Fidelity OnLine". W listopadzie 2008 roku zostało zarejestrowane pod nowym tytułem.
"High Fidelity" jest magazynem internetowym, tj. ukazuje się wyłącznie w sieci. Od kilku lat publikujemy materiały zarówno w języku polskim, jak i angielskim - te można czytać TUTAJ. Dzięki tym ostatnim docieramy do czytelników na całym świecie - statystyki pokazują, że czytają nas ludzie w niemal każdym kraju na świecie.
Raz w roku drukujemy jeden, wybrany test - ten unikatowy, kolekcjonerski druk otrzymują odwiedzający wystawę Audio Show w listopadzie każdego roku.
"High Fidelity" od lat współpracuje z innymi pismami, z których najważniejszym partnerem jest amerykański "6moons.com". W magazynie tym co miesiąc ukazuje się kilka testów z "High Fidelity", mających swoją premierę na angielskich stronach naszego pisma.
Srajan Eaben, redaktor naczelny "6moons,com", zdecydował się na umieszczenie Wojciecha Pacuły w spisie swojej redakcji. Można znaleźć tam (w języku angielskim) biogram redaktora naczelnego "High Fidelity" (TUTAJ).

Jeśli chcą państwo skontaktować się z którymś z naszych autorów, prosimy wybrać odpowiedni e-mail z zakładki KONTAKT.

FOTO

ZDJĘCIA TESTOWANYCH URZĄDZEŃ WYKONYWANE SĄ PRZY UŻYCIU SPRZĘTU FIRMYAparat cyfrowy:
Canon EOS 60D, EF-16-35/L II USM + EF 100 mm 1:2.8 L IS USM

UŻYCZONEGO PRZEZ FIRMĘ