pl | en
Hyde Park

„High Fidelity”

DO SPRZEDANIA – propozycja dla czytelników „High Fidelity”e-mail: wojciech.pacula@highfidelity.pl

WWW: www.highfidelity.pl

Tekst: Wojciech Pacuła
Zdjęcia: Wojciech Pacuła

Zbierałem się do przygotowania tego artykuliku-oferty już od dłuższego czasu, ale zawsze coś innego okazywało się ważniejsze, pilniejsze, istotniejsze. Tym razem również jest wiele rzeczy, które muszę skończyć na już, na wczoraj, ale jak nie teraz, to kiedy?
Chciałbym bowiem wystawić na sprzedaż trochę rzeczy, które leżą w moich szafach i na nich, a które mogą przecież cieszyć ucho melomanów. Najczęściej są to produkty, które firmy wymieniły z „High Fidelity” za banery (w barterze), duża część jest nieużywana, czasem nawet nie wyciągana z pudełka. Część z nich to urządzenia, które zostały wyciągnięte z opakowania raz, na czas testu. I wreszcie urządzenia, które sam wykorzystywałem. Liczę na to, że każde z nich wywoła uśmiech na państwa twarzach i będzie wam wiernie służyło. Każdy, jeden w jeden, to bardzo dobre produkty, warte polecenia. Żeby zorientować się, czy jego działanie będzie pasowało do waszego systemu warto zapoznać się z testami, do których podaję linki.
Przy produktach nie wystawiam cen, licząc na sensowne oferty z państwa strony. Do ceny należy doliczyć cenę przesyłki kurierskiej. Zachęcam do kupowania, bo warto!

1. Interkonekt analogowy Acrolink Mexcel 7N-2100. Piękny kabel (może pracować także jaki kabel cyfrowy S/PDIF), przysłany bezpośrednio z Japonii. Kabel w idealnym stanie, po teście. Jest bez pudełka – do sprzedania mam wersję 2 m. Test można przeczytać TUTAJ.

2. Przetwornik D/A USB UD-1 Pro oraz wzmacniacz słuchawkowy/przedwzmacniacz liniowy HQ-1 firmy KingRex. Proszę przeczytać test, a zorientują się państwo z czym mają do czynienia. Można się z nim zapoznać TUTAJ. Do sprzedania razem lub osobno, urządzenia w idealnym stanie, po teście.

3. Odtwarzacz plików audio HiFiMan HM-602. Stan – bardzo dobry. Urządzenie po teście, który można przeczytać TUTAJ.

4. Kabel sieciowy Oyaide Tunami GPX-Re. Kabel nieużywany, wciąż w opakowaniu. Informacje na stronie producenta TUTAJ

5. Interkonekt analogowy Oyaide Across 750 RR o długości 1,3 m. Kabel nieużywany, wciąż w opakowaniu. Informacje na stronie producenta TUTAJ

6. Podstawa antywibracyjna Pro Audio Bono w blatami o pojedynczej grubości. Wielkość nieco mniejsza niż standardowa, przeznaczona dla urządzeń o szerokości wzmacniacza Leben CS-300 (i właśnie dla tego urządzenia została wykonana). Stan bardzo dobry. Test można przeczytać TUTAJ.

7. Kolumny Acoustic Energy Radiance 2. To wyjątkowo udane, przyjemne kolumienki od znanego brytyjskiego producenta. Są po teście. Test można przeczytać TUTAJ.

8. Platformy antywibracyjne Acoustic Revive RAF-48 (powietrzne, pod CD i wzmacniacze). Mam do sprzedania dwie, nowe, nie wyciągane z pudła. Dostałem je prosto z Japonii. Sam korzystam z dwóch takich samych. Można o nich poczytać TUTAJ.

9. I wreszcie stolik Base – używałem go przez ostatni rok, służył mi dobrze. Ma trzy blaty (na zdjęciu wersja dwupółkowa) i wymiary. Na każdym blacie można ustawić trzy urządzenia koło siebie. Jest przygotowany do zalania olejem. Wymiary blatów: 1220 x 415 mm; wymiary całkowite: 1220 x 550 mm.

Oferty proszę przesyłać na adres mailowy: wojciech.pacula@highfidelity.pl