08 Lipiec 2021

Wystawa AUDIO VIDEO SHOW 2021 ODWOŁANA!

Już druga z kolei edycja tej, drugiej pod względem wielkości, wystawy audio w Europie została odwołana

Źródło: Redakcja

→ WYSTAWA AUDIO

Jak dowiadujemy się z nieoficjalnych, acz wiarygodnych źródeł, odwołana została tegoroczna wystawa AUDIO VIDEO SHOW, której tegoroczna edycja miała mieć miejsce w Warszawie w dniach 5-7 listopada.

Choć oficjalny komunikat ma się ukazać dopiero 15 lipca, już teraz jest przesądzone, że impreza, ze względu na wciąż niepewną sytuację epidemiologiczną oraz na fakt przechowywania na PGE Narodowy elementów infrastruktury tymczasowego szpitala covidowego, nie może zostać przeprowadzona. O ile mnie pamięć nie myli w zeszłym roku takiego komunikatu zabrakło, liczymy więc, że tym razem zostanie on przez organizatora, Adam Mokrzycki Services, wydany.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że chęć przeprowadzenia takiej imprezy zgłosiła firma PTAK, właściciel największego w Europie, zlokalizowanego  w Rzgowie k. Łodzi, centrum hurtowni odzieży. Zobaczymy, co z tego wyniknie…

AUDIOSHOW.pl

Tekst: redakcja

Grafika: Audio Video ShowWięcej o...
AUDIO VIDEO SHOW

Więcej o...
WYSTAWA AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer