03 Październik 2019

Lech Janerka na Audio Video Show 2019

Lech Janerka na Audio Video Show 2019

Źródło: AUDIO VIDEO SHOW

Lech Janerka gościem specjalnym Audio Video Show 2019

W dniach 8-10 listopada odbędzie się 23. edycja wystawy Audio Video Show. Jak co roku PGE Narodowy oraz hotele Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski staną się przestrzenią dla największej w Polsce i drugiej co do wielkości w Europie wystawy sprzętu audio i video. Gościem specjalnym Audio Video Show 2019 będzie jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej – Lech Janerka.

Lech Janerka, laureat licznych nagród, w tym sześciu Fryderyków w kilku kategoriach, a także Złotego Fryderyka za całokształt twórczości, jak i nagrody 100-lecia ZAIKS-u, kompozytor, genialny basista i autor tekstów, powraca w wielkim stylu po 14 latach od wydania „Plagiatów”. Dotychczasowe single „Zabawawa” i „Wanna na Wawelu” to przedsmak tego, co znajdziemy na nowym wydawnictwie wiosną 2020 roku. Podczas spotkania, które poprowadzi Piotr Metz, w piątek 8 listopada na PGE Narodowym artysta zaprezentuje premierowo kolejny singiel z płyty, a także opowie o procesie komponowania oraz nagrywania utworów.

Ambasadorem Audio Video Show jest Piotr Metz, dyrektor muzyczny radiowej Trójki. W trakcie Audio Video Show 2019 przeprowadzi z PGE Narodowego audycje, których gośćmi będą m.in. Lech Janerka, znawca gramofonów Michael Fremer oraz Adam Mokrzycki – organizator AVS.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nawiązaliśmy współpracę z tak znanymi i cenionymi osobistościami ze świata dobrego brzmienia. Nieustannie staramy się, aby wystawa była jeszcze bardziej interesująca dla zwiedzających. Mamy nadzieję, że każdy fan najwyższej jakości obrazu i dźwięku znajdzie coś dla siebie” – powiedział Adam Mokrzycki.

Wystawa Audio Video Show 2019 odbędzie się dniach 8-10 listopada 2019 roku na PGE Narodowym oraz w warszawskich hotelach – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Zdjęcia: Jacek PorębaWięcej o...
AUDIO VIDEO SHOW

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer