06 Styczeń 2018

Wojciech Pacuła gościem TVP3 Kraków

INNE

Źródło: "HIGH FIDELITY"

4 stycznia 2018 na antenie TVP3 Kraków wyemitowany został nowy odcinek programu Więcej kultury. Dedykowany on był sprzętowi vintage i modzie na płyty winylowe. Jednym z zaproszonych gości był Wojciech Pacuła – redaktor naczelny naszego magazynu.

W czwartkowym wydaniu Więcej kultury mówiono o modzie na stary sprzęt audio, dyskutowano także na temat drugiej młodości płyty winylowej. Wśród zaproszonych gości byli: redaktor naczelny „High Fidelity” Wojciech Pacuła, dziennikarz RMF Classic Wojciech Padjas oraz pracownik specjalizującego się w tematyce vintage audio salonu NOMOS Lech Spaszewski.

Cały program można już teraz obejrzeć TUTAJ. Pokazano w nim między innymi klasyczny sprzęt audio znajdujący się obecnie w krakowskim oddziale salonu NOMOS (o którym można przeczytać TUTAJ).

Na sam koniec warto dodać, że to już kolejne wystąpienie Wojciecha Pacuły w „dużych mediach”, mające na celu propagowanie wiedzy na temat sprzętu audio; wcześniej dwukrotnie wypowiadał się on na ten temat na falach RMF Classic.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer