29 Sierpień 2019

„HIGH FIDELITY” No. 185 – PODGLĄD

MAGAZYN

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Początek września to nie tylko nowy rok szkolny, ale i premiera „polskiego numeru” magazynu „High Fidelity”. Od wielu lat miesiąc ten poświęcamy polskiej scenie audio: ludziom za nią stojącym, ich produktom, najważniejszym trendom. Nie inaczej będzie i tym razem.

Patrząc na okładkę najnowszego wydania „HF” część osób może mieć déjà vu. Stanowi ona bowiem nawiązanie do okładki 65. numeru naszego magazynu. Możemy na niej podziwiać – podobnie jak wtedy – Jaromira Waszczyszyna, właściciela firm Ancient Audio oraz FRAM. 10 lat temu rozmawialiśmy z tym uznanym polskim konstruktorem przy okazji testu jego wybitnego wzmacniacza lampowego Silver Grand Mono. Tym razem Jaromir Waszczyszyn zaprosił nas do swojej pracowni by opowiedzieć o nowej marce FRAM.

 

Wśród przetestowanych urządzeń, o których będziecie mogli Państwo przeczytać w 185. odsłonie „HF” warto wymienić kolumny głośnikowe Pylon Audio Ruby 30, platformę antywibracyjną (nagrodzoną RED Fingerprintem!) Finale/BBS od Rogoz Audio czy kablu zasilającym WK Audio The Air. Ponadto polecamy uwadze relację ze 122. spotkania KTS-u. Chociaż jego tematem jest kabel z Kraju Kwitnącej Wiśni, to mówimy tutaj o specjalnej edycji, przygotowanej na 15-lecie „High Fidelity”.

16 września zawartość 185. numeru zostanie uzupełniona o kolejne testy oraz rozmowę z Mirosławem Andrejukiem z firmy Acoustic Lab o akustyce wnętrz.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer