17 Maj 2017

Trinnov Audio na High End 2017

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: TRINNOV AUDIO

Streamer Altitude32-816 z najnowszą wersją software’u z technologią Roon-Ready będzie sercem systemu, który firma Trinnov Audio zaprezentuje podczas targów High End 2017.

Urządzenie to zostanie podpięte do dwóch wzmacniaczy Amplitude8; jak z dumą zauważa producent, te ostatnie są owocem ponad 20 lat poszukiwań i wysokiej klasy inżynierskiej pracy. Napędzą one high-endowe kolumny marki Vivid Audio Giya G1 Spirit. Trinnov Audio obiecuje, iż cyfrowy system aktywnej zwrotnicy pomoże tym 4-drożnym podłogówkom „zagrać jak najlepiej”. Co ciekawe, producent wykorzysta fakt, iż jego wzmacniacze zaoferują łącznie 12 wyjść; dzięki temu będzie mógł skorzystać z dodatkowej pary kolumn (Giya G2) w charakterze surroundów oraz modelu Oval V1.5s w roli głośnika centralnego. Wisienką na torcie – jak deklaruje producent – będzie praca związana z akustyką pokoju wykonana przez produkty marki Artnovion.

Targi High End 2017 wystartują już jutro w Monachium i potrwają do niedzieli, 21 maja.Więcej o...
HIGH END

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer