17 Maj 2017

Marten oraz Jorma Design na High End 2017

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: MARTEN

Potężne kolumny podłogowe Marten Coltrane Tenor 2 zabrzmią już jutro podczas targów High End 2017. Ich producent zwraca uwagę m.in. na niezwykle sztywną obudowę będącą sandwichem złożonym z Kevlaru i włókna węglowego.

Imponująca obudowa skrywa w sobie technologie, które Szwedzi opracowali specjalnie na potrzeby referencyjnych podłogówek Coltrane Supreme 2 oraz Coltrane 3. Z tych pierwszych świeży Coltrane Tenor 2 wziął diamentowe tweetery i ceramiczne woofery, z tych drugich ceramiczne przetworniki średniotonowe. Jak dodaje firma Marten, by uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku obudowę umieszczono na specjalnych standach, których zadaniem jest maksymalna eliminacja wibracji. Standy te zostały wykonane ze stali wysokiej próby. Szwedzi podkreślają również, że za jakość wewnętrznego okablowania odpowiada firma Jorma Design. Bazowo w środku znajdują się niesprecyzowane modele Jormy, jednak – opcjonalnie – klient może zażyczyć sobie dodatkowo płatnego upgrade’u do topowych kabli z serii Jorma Statement.

Pokój firm Marten i Jorma Design będzie można znaleźć w Atrium 4, F214. Wystawa High End 2017 odbędzie się w dniach 18-21 maja w monachijskim centrum targowym MOC.Więcej o...
HIGH END

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer