02 Maj 2016

TechDAS na High End 2016

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: TECHDAS

Pochodząca z Japonii firma TechDAS ogłosiła, iż podczas targów High End 2016 odbędą się premierowe pokazy jej najnowszego produktu – prototypu flagowego gramofonu Air Force One Premium, który zastąpi w tej roli referencyjny model Air Force One.

Air Force One Premium będzie w stosunku do swojego poprzednika znacznie poprawiony. Wśród zmian warto wymienić zoptymalizowany układ elektroniczny i odświeżony silnik (dzięki nim praca urządzenia jest praktycznie niesłyszalna), wbudowaną funkcję automatycznego wyłączania, aktywowaną jeśli gramofon nie jest używany przez godzinę (zwiększyć ma to żywotność gramofonu) czy powiększony zasilacz, pozwalający na znaczną redukcję wibracji. Inżynierowie z Kraju Kwitnącej Wiśni przeprojektowali także obudowę, by ta prezentowała się jeszcze bardziej ekskluzywnie niż w wypadku modelu Air Force One, opracowali również nowy system pompujący powietrze, z osobnym systemem dla nóżek. Zapewnia on automatyczne dopompowanie powietrza, z regulacją jego ciśnienia.

Air Force One Premium zadebiutuje na targach High End 2016, które odbędą się w dniach 5-8 maja w Monachium i jeszcze tego samego roku powinien trafić do sprzedaży. Stanie się on topowym gramofonem w ofercie producenta, nie oznacza to jednak, że zniknie z niej oryginalny Air Force One – będzie on nadal dostępny, dzięki czemu klienci TechDAS-a będą mieli większy wybór.Więcej o...
HIGH END

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer