04 Grudzień 2016

Prace konkursowe „Emerald HF” (część 3)

KONKURS

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Audio Video Show 2016 był czasem dla naszych czytelników wyjątkowym. Nie tylko dlatego, że mieli możliwość wzięcia udziału w zdecydowanie najciekawszych targach sprzętu audio w Europie, ale również z powodu konkursu przygotowanego przez redakcję „HF”; śmiałkowie, którzy podjęli wyzwanie sfotografowania się na tle specjalnych banerów „okładkowych” stanęli przed szansą wygrania wyjątkowych kolumn głośnikowych Pylon Audio Emerald HF. Zwycięzcę zabawy już poznaliśmy, czas więc na podzielenie się innymi ciekawymi pracami konkursowymi. Przed Państwem część trzecia.

Sebastian (zdjęcia nr 1-14)

Witam serdecznie, chciałbym zgłosić swój udział w konkursie zorganizowanym przez „High Fidelity” na Audio Video Show 2016. Podjąłem wyzwanie, gdyż wygrana tych kolumn – Pylon Audio Emerald HF – jest tego warta. Mam nadzieję, że kciuki trzymane przez osoby robiące mi zdjęcia pomogą mi w zwycięstwie wspaniałej nagrody.

Wojciech (zdjęcia nr 15-27)

Przesyłam w załączniku moje „piękne selfie” z Waszymi banerami i plakatami.  Abstrahując od konkursu, Pylon Emerald HF z FezzAudio Titania zagrały olśniewająco. Poza niektórymi zestawami z segmentu high-end zrobiły na mnie największe wrażenie.Więcej o...
HIGH FIDELITY"

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer