02 Październik 2016

Pylon Audio EMERALD HF

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Wraz z firmą Pylon Audio – polskim producentem bestsellerowych kolumn głośnikowych klasy hi-fi – z dumą możemy zaprezentować model Emerald HF, topową konstrukcję w ofercie Polaków, która niebawem trafi do sprzedaży.

Emerald HF to podłogowa kolumna głośnikowa, która jest specjalną wersją „zwykłych” Emeraldów. Jej dźwięk został ukształtowany zgodnie ze wskazówkami i preferencjami Wojciecha Pacuły, redaktora naczelnego naszego pisma. Powstanie ich kilkanaście sztuk (nie wiemy jeszcze dokładnie ile), a ich dźwięk ma przybliżyć czytelnikom „HF” to, co z czym Wojciech Pacuła ma do czynienia w czasie swoich testów. TUTAJ – w najnowszym „Wstępniaku” – możecie Państwo przeczytać dokładną historię powstania tych podłogówek, od pierwszego pomysłu, przez kolejne próby, skończywszy zaś na szczęśliwym finale; TUTAJ zaś można zapoznać się z ogłoszonym przez nas konkursem, w którym do wygrania będzie jedna para Emeraldów HF.

Niebawem poinformujemy także o regularnej wersji Emeraldów, przeznaczonych dla szerszego grona odbiorców.

Specyfikacja techniczna:

Impedancja: 4 omy
Pasmo przenoszenia: 35 Hz- 20 kHz
Moc nominalna: 110 W
Moc maksymalna: 220 W
Efektywność: 89 dB
Wymiary (S x W x G): 185 x 100  x 320  mm
Waga: 30 kgWięcej o...
HIGH FIDELITY"

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer