03 Październik 2016

„Emerald HF” – konkurs „High Fidelity”

KONKURS

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Wczoraj poinformowaliśmy o najnowszych kolumnach głośnikowych marki Pylon Audio – Emerald oraz Emerald HF. Te drugie zostały przygotowane we współpracy z redakcją „High Fidelity” i znajdą się na samym szczycie oferty polskiego producenta. Wraz z nim postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym do wygrania będą Emeraldy w unikatowej wersji „Touched by High Fidelity”.

Wymyśliliśmy konkurs, w którym będzie mógł wziąć udział każdy, kto odwiedzi tegoroczną wystawę Audio Video Show w Warszawie. Na terenie wystawy, w różnych miejscach, będą państwo mogli znaleźć banery i plakaty z okładkami „High Fidelity” z 2016 roku (12 sztuk). Wystarczy zrobić sobie z nimi zdjęcia i nadesłać je na adres:

konkurs@highfidelity.pl

I gotowe :) Im więcej znajdą państwo okładek, tym większa szansa, że weźmiemy wasze propozycje pod uwagę. Zwycięzcę wybierzemy wspólnie z panami z Pylona biorąc pod uwagę wasze zaangażowanie pomysły. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 25 listopada 2016 roku.

Ogłoszenie konkursu w grudniowym wstępniaku HF, na naszych stronach z nowościami oraz na stronach firmy Pylon Audio. Zdjęcia nie powinny być większe niż 1000 pikseli w podstawie (chodzi o to, aby całość nie ważyła zbyt dużo). ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!Więcej o...
HIGH FIDELITY"

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer