03 Grudzień 2016

Prace konkursowe „Emerald HF” (część 2)

KONKURS

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Audio Video Show 2016 był czasem dla naszych czytelników wyjątkowym. Nie tylko dlatego, że mieli możliwość wzięcia udziału w zdecydowanie najciekawszych targach sprzętu audio w Europie, ale również z powodu konkursu przygotowanego przez redakcję „HF”; śmiałkowie, którzy podjęli wyzwanie sfotografowania się na tle specjalnych banerów „okładkowych” stanęli przed szansą wygrania wyjątkowych kolumn głośnikowych Pylon Audio Emerald HF. Zwycięzcę zabawy już poznaliśmy, czas więc na podzielenie się innymi ciekawymi pracami konkursowymi. Przed Państwem część druga.

Paweł (zdjęcia nr 1-16)

W niedzielę miałem okazję odwiedzić wystawę Audio Video Show. Niestety nie jestem z Warszawy, dlatego udało mi się zobaczyć i posłuchać jedynie części sprzętu w dwóch lokalizacjach – hotelach Sobieski oraz Golden Tulip. Natknąłem się tylko na cztery banery, ale… to nie wszystko. Proszę zobaczyć, że drukowany magazyn „High Fidelity” towarzyszył mi przez całą drogę powrotną do Gdańska, za co serdecznie dziękuję!

Bogusław i Damian (zdjęcia nr 17-25)Więcej o...
HIGH FIDELITY"

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer