02 Grudzień 2016

Prace konkursowe „Emerald HF” (część 1)

KONKURS

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Audio Video Show 2016 był czasem dla naszych czytelników wyjątkowym. Nie tylko dlatego, że mieli możliwość wzięcia udziału w zdecydowanie najciekawszych targach sprzętu audio w Europie, ale również z powodu konkursu przygotowanego przez redakcję „HF”; śmiałkowie, którzy podjęli wyzwanie sfotografowania się na tle specjalnych banerów „okładkowych” stanęli przed szansą wygrania wyjątkowych kolumn głośnikowych Pylon Audio Emerald HF. Zwycięzcę zabawy już poznaliśmy, czas więc na podzielenie się innymi ciekawymi pracami konkursowymi. Przed Państwem część pierwsza.

Maciej i Danka (zdjęcia nr 1-4)

Wraz z żoną Danką wybraliśmy się na wystawę Audio Video Show. Przyjechaliśmy w trójkę :) W maju przyszłego roku spodziewamy się przyjścia na świat naszego maleństwa. Słuchanie muzyki w ciąży ma dobry wpływ zarówno na samopoczucie mamy, jak i dziecka :) Mieliśmy po raz pierwszy okazję na odsłuch high-endowego sprzętu. Wrażenia były niesamowite. Zaraziłem żonę pasją audio do tego stopnia, że z wielkim ożywieniem komentowała wrażenia w każdym z pokojów odsłuchowych. Żałujemy, że nie byliśmy niestety w stanie odwiedzić wszystkich stoisk, za rok nadrobimy wszystkie zaległości… już w trójkę.

Tomasz (zdjęcia nr 5-24)

W załączniku podpinam wszystkie fotki z banerami i logiem „High Fidelity”, które znalazłem podczas wystawy Audio Video Show 2016 – mam nadzieję, że są tam dokładnie te, o których Państwo wspominaliście. Jako ciekawostkę powiem, że baner z odtwarzaczem Audioneta pojawił się aż trzy razy – raz w Sobieskim i dwa razy na Narodowym. Z kolei Państwa logo na banerze Pana Waszczyszyna było niemal niewidoczne: czarny pokój, czarny wystrój i czarny baner… katastrofa dla każdego fotografa amatora :) Niemniej jednak zabawa fenomenalna, ludzie fantastyczni a wrażenia… niezapomniane! Takie imprezy to coś naprawdę świetnego, szczególnie dla człowieka poszukującego :)Więcej o...
HIGH FIDELITY"

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer