31 Sierpień 2019

Nordost QPOINT RESONANCE SYNCHRONIZER

INNE

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

QPOINT Resonance Synchronizer firmy Nordost emituje niewielkie pole, które wpływa na wszystkie rezonanse elektromechaniczne w jego pobliżu, przez co wszystkie rezonują z tą samą częstotliwością. Poprzez synchronizację tych rezonansów QPOINT może wyeliminować generowane wewnątrz urządzeń szumy elektromagnetyczne, poprawiając koherencję i precyzję czasową, które są tracone nawet w najlepszych systemach high-end.

Aby wykorzystać wpływ QPIONT we wszystkich proponowanych komercyjnie urządzeniach audio, w tym tranzystorowych i lampowych, cyfrowych i analogowych, a nawet aby dopasować efekt do potrzeb konkretnego użytkownika, system ma dwa tryby pracy – Tryb I i II – emitujące unikalne typy pola elektromagnetycznego, podkreślając różne elementy w dźwięku, obniżając poziom szumów. Użytkownik może przełączać między tymi trybami i wybierać rodzaj dźwięku, który mu odpowiada.

QPOINT to system modułowy. Jego efekty kumulują się wraz ze zwiększaniem liczby elementów i w połączeniu z innymi produktami Nordost QRT. QPOINT Resonance Synchronizer gwarantuje – jak czytamy w informacji prasowej –  że „wszystkie elementy systemu pracują w idealnej harmonii, poprawiając koherencję dźwięku, jego wyrazistość i muzyczną strukturę”.

Cena detaliczna produktu wynosi 3189 zł.Więcej o...
NORDOST

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer