18 Październik 2016

Nautilus na Audio Video Show 2016

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: NAUTILUS

Nautilus, polski dystrybutor urządzeń takich marek, jak Accuphase, Ayon Audio, Avantgarde czy Dynaudio zapowiedział swoją obecność na targach Audio Video Show 2016. Jak zwykle w przypadku tej krakowskiej firmy nie zabrakło pokaźnej puli zarówno tańszych, jak i droższych produktów. Te pierwsze reprezentowane są np. przez nowe gramofony Music Halla, drugie zaś przez high-endowy dzielony odtwarzacz SACD Accuphase DP950/DC 950.

Prócz wymienionych wyżej urządzeń w pokojach wynajętych przez Nautilusa będzie można zapoznać się m.in. z topowym przedwzmacniaczem Accuphase’a, modelem C-3850, wysokoefektywnymi kolumnami tubowymi Avantgarde Duo XD czy dwoma wyrobami austriackiego Ayona (mowa tu o lampowym wzmacniaczu słuchawkowym HA-3 oraz streamerze S-10). Zwiedzający powinni zwrócić także uwagę na wyroby Phonar z rodziny Veritas Style, nowe kolumny Dynaudio z zaprezentowanej niedawno serii Contour (więcej TUTAJ) czy budżetowy wzmacniacz Heed Elixir.

Wystawa Audio Video Show 2016 odbędzie się w dniach 4-6 listopada tego roku w Warszawie.Więcej o...
AUDIO VIDEO SHOW

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer