20 Luty 2017

Naim Audio MU-SO FOR BENTLEY EDITION

SYSTEM ALL-IN-ONE

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

Do oferty Naim Audio trafiły nowe wersje bestsellerowych systemów typu all-in-one z rodziny Mu-so. Są one wynikiem współpracy Naima z inną brytyjską firmą – kultowym Bentleyem.

Od teraz w sprzedaży znaleźć można Mu-so Naim for Bentley Limited Edition oraz Mu-so Qb Naim for Bentley Limited Edition. Zostały one wyposażone w bezprzewodową łączność Bluetooth i zestaw wzmacniaczy pracujących w klasie D, napędzających kilka specjalnie dostrojonych głośników. Tak o tych produktach wypowiada się ich polski dystrybutor, firma Audio Center Poland: „Urządzenie wyglądają lepiej niż kiedykolwiek wcześniej i są niezwykle przyjemne w obsłudze. Nigdy wcześniej dźwięk nie był w takiej zgodzie z dizajnem”.

Mu-so Naim for Bentley Limited Edition oraz Mu-so Qb Naim for Bentley Limited Edition są już dostępne w sprzedaży. Cena pierwszego z nich wynosi 6490 zł, za drugi należy zapłacić 4290 zł.Więcej o...
NAIM AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer