14 Wrzesień 2016

Nagroda dla firmy Naim Audio (EISA)

DYSTRYBUCJA

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

Mu-so Qb firmy Naim Audio został uhonorowany nagrodą EISA w kategorii „Europejski System Kompaktowy 2016-2017”. O wyróżnieniu poinformowała firma Audio Center Poland, polski dystrybutor wyrobów Naima.

W uzasadnieniu jury stwierdza: „Nowej generacji, zminiaturyzowana wersja Mu-so – nagrodzonego przez EISA w zeszłym roku – jest wyposażona w pięć przetworników i pięć dedykowanych im wzmacniaczy w klasie D; w układzie akustycznym pracują też dwie membrany bierne, a wszystko zaaranżowano w kompaktowej i pięknie wykonanej formie jednopudełkowego systemu muzycznego.
Oprócz strumieniowania UPnP, AirPlay, aptX Bluetooth i tradycyjnych wejść, zapewniono wsparcie dla serwisów Tidal, Spotify i wielu stacji internetowych, a także możliwość pracy w konfiguracji multiroom. Jeżeli szukasz rozwiązania prostego i wszechstronnego, wraz z brzmieniem odważnym i otwartym, to Naim ponownie będzie doskonałym wyborem”.

Więcej o tym systemie all-in-one brytyjskiego producenta można przeczytać TUTAJ.Więcej o...
NAIM AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer