28 Kwiecień 2016

Metronome Technologie na High End 2016

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: METRONOME TECHNOLOGIE

FAFirma Metronome Technologie ogłosiła swoje plany dotyczące zbliżających się targów High End 2016, które odbędą się na początku maja tego roku w Monachium. Podczas ich trwania Francuzi zaprezentują swoje dwa najnowsze produkty: odtwarzacz CD/DAC CD8t S oraz serwer muzyczny MC1.

CD8t Signature jest następcą ciepło przyjętego modelu CD8 S, pierwszego w historii firmy produktu tego typu. Główna różnica między nową a starą wersją to obecność lamp na pokładzie (stąd litera „t” – od „tube” – w nazwie). Drugi z produktów – serwer MC1 – również nie jest rzeczą zupełnie nową. Jego prapremiera – w postaci pokazu pierwszego funkcjonalnego prototypu – odbyła się podczas zeszłorocznej edycji wystawy. Przez 12 miesięcy, które minęły od tego wydarzenia inżynierom Metronome Technologie udało się usprawnić jego działanie, m.in. poprzez stworzenie specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne.

Targi High End 2016 odbędą się w dniach 5-8 maja tego roku w Monachijskim centrum MOC.Więcej o...
HIGH END

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer