14 Grudzień 2016

Horn Distribution – WILSON

DYSTRYBUCJA

Źródło: HORN DISTRIBUTION

Firma Horn Distribution poinformowała o wprowadzeniu do dystrybucji nowej marki Wilson. Jest ona – jak deklaruje Horn – rezultatem „wieloletniego doświadczenia w międzynarodowej dystrybucji sprzętu audio-video najwyższej jakości i zapotrzebowania rynku na głośniki dostosowane do współpracy z komponentami kina domowego i zestawów stereo […]”. W chwili obecnej ofertę firmy Wilson zasilają dwa zestawy przeznaczone do kina domowego (Cinematic 5.0 oraz MoviX 5.0), seria Raptor oraz subwoofer (SUB-10).

W skład zestawów Cinematic 5.0 oraz MoviX 5.0 wchodzą po dwie kolumny podłogowe, dwie kolumny podstawkowe oraz głośnik centralny. Oba zestawy można uzupełnić o aktywny subwoofer typu bass-reflex SUB-10. Co ciekawe, subwoofer oferuje użytkownikowi możliwość wprowadzenia indywidualnych ustawień, co ułatwia spersonalizowanie sprzętu.

Ciekawie prezentuje się także rodzina Raptor. W jej skład weszło sześć różnych modeli: kolumny podłogowe Raptor 7 oraz Raptor 5, monitory Raptor 3 i Raptor 1, kolumna centralna Raptor Vokal, a także specjalne kolumny w wersji miniaturowej – Raptor Mini.

Jak zaznacza firma Horn Distribution, wszystkie produkty marki Wilson są wytwarzane przez „wyspecjalizowane fabryki w południowych Chinach i na Tajwanie, przy zachowaniu restrykcyjnego procesu kontroli jakości”. Z cenami zaprezentowanych powyżej kolumn można zapoznać się TUTAJ. 

Więcej o...
HORN DISTRIBUTION

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer