10 Styczeń 2017

Horn Distribution gra z WOŚP

INNE

Źródło: HORN DISTRIBUTION

Firma DALI wraz z jej polskim dystrybutorem, firmą Horn Distribution, poinformowała o wsparciu tegorocznej, 25. edycji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na WOŚP-ową aukcję trafiły kolumny podłogowe Duńczyków: model Fazon F5 w specjalnej wersji 30th Anniversary z motywem „Yellow Flames”.

Ta para kolumn została wyprodukowana specjalnie na 30-lecie firmy DALI. Jej projekt powstał we współpracy z polskim artystą aerografowym i tatuażystą Piotrem Laskowskim (Cejn). Wzór inspirowany pojazdem Hell’s Chariot z musicalu Grease to istny biały kruk – na świecie nie istnieje druga taka para kolumn. Dodatkowo, na ich podstawie wygrawerowane zostały serduszka 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bazą tego produktu jest model Fazon F5. Obudowę wykonano z odlewu aluminiowego, a ściany dodatkowo ożebrowano, aby wzmocnić konstrukcję. Kolumny wyposażono w głośnik wysokotonowy z 28 mm tekstylną kopułką oraz dwa 5-calowe głośniki średnioniskotonowe.

Tak o swoim wsparciu Wielkiej Orkiestry wypowiada się Horn Distribution: „Zestaw seryjnej kolumny Fazon F5 – bez zdobienia ‘Yellow Flames’ – kosztuje ok. 15 000 zł, natomiast wystawiony na aukcji WOŚP model to unikat na skalę światową; liczymy na to, że płomienny wzór rozgrzeje serca licytujących i uda nam się uzyskać jak najwyższą cenę końcową dla Jurka i całej Orkiestry. Tradycyjnie zaczynamy od złotówki. SIEMA!”.

Licytować można już teraz, klikając TUTAJ

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia: 49 – 23 000 Hz
Czułość: 87,5 dB (2,83 V/1 m)
Impedancja: 6 omów
SPL: 109 dB
Rekomendowana moc wzmacniacza: 40 – 180 W
Częstotliwość podziału: 800/3000
Wymiary (W x S x G): 919 x 281 x 323 mm
Waga: 13,9 kgWięcej o...
HORN DISTRIBUTION

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer