18 Marzec 2017

High End 2017

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: HIGH END SOCIETY

Największa na świecie wystawa poświęcona sprzętowi audio – High End – rozpocznie się 18 maja tego roku w Monachium. Do jej startu zostało jeszcze trochę czasu, ale organizatorzy zaczynają powoli dzielić się ciekawymi informacjami.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, iż swoją obecność potwierdziło już (podobnie jak rok temu) ponad 500 różnych wystawców. Zajmą oni ponad 29 000 metrów kwadratowych, na które złożą się cztery hale targowe oraz 138 zamkniętych pomieszczeń (najmniejsze z nich zaoferuje 49, największe zaś 440 metrów kwadratowych).

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby rejestracji. To pokazuje jak ważne są nasze targi, szczególnie jako międzynarodowe miejsce spotkań dla specjalistów branżowych i handlowców. Wystawa stanowi idealną okazję, by nawiązać cenne kontakty i porozmawiać z innymi ekspertami” – mówi Kurt Hecker, przewodniczący High End Society. Wtóruje mu Stefan Dreischärf, dyrektor targów: „Szczególnie cieszy nas fakt, iż w tym roku podczas High End część marek będzie reprezentowana po raz pierwszy”.

Organizatorzy spodziewają się ok. 20 000 odwiedzających, z czego aż 13 000 mają stanowić potencjalni klienci końcowi; z kolei 7000 to różni specjaliści (dziennikarze branżowi, dystrybutorzy, producenci i inni), którzy mają odwiedzić targi „w poszukiwaniu informacji dotyczących najnowszych trendów […]”.

Targi High End 2017 odbędą się w dniach 18-21 maja 2017 roku w monachijskim centrum MOC. Pierwszy dzień przewidziany jest wyłącznie dla prasy i ludzi związanych biznesowo z branżą audio, w pozostałe trzy będą otwarte dla wszystkich odwiedzających.Więcej o...
HIGH END

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer