27 Kwiecień 2016

High End 2016 – APLIKACJA NA TELEFON

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: HIGH END SOCIETY

Organizator targów High End – High End Society – poinformował o udostępnieniu specjalnej aplikacji związanej z wystawą na urządzenia mobilne obsługiwane przez systemy Android lub iOS.

Dwujęzyczna (angielska i niemiecka) aplikacja umożliwi zwiedzającym łatwiejszą orientację na olbrzymim terenie tegorocznego High Endu. Jej użytkownicy będą mogli zapoznać się z mapą czy spisem firm obecnych podczas targów, a specjalna funkcjonalność pozwoli im na stworzenie własnej trasy, która obejmie wszystkie najważniejsze dla nich pokoje i stoiska. Dodatkowo aplikacja zawiera ważne informacje dotyczące życia i noclegu w Monachium (hotele, restauracje, transport publiczny itd.). Należy także nadmienić, iż po jednorazowym ściągnięciu aplikacja nie będzie wymagała stałego połączenia z internetem, dzięki czemu zwiedzający będą mieli do niej dostęp również offline.

Wystawa sprzętu audio High End 2016 odbędzie się w dniach 5-8 maja tego roku w monachijskim centrum MOC.Więcej o...
HIGH END

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer