05 Maj 2017

Harbeth na High End 2017

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: HARBETH

W styczniu tego roku firma Harbeth – świętując 40-lecie swojego istnienia – wprowadziła do sprzedaży dwa rocznicowe modele, będące w istocie limitowanymi wersjami znanych wszystkim kolumn SuperHL5plus oraz M40.2 (więcej TUTAJ). Brytyjski producent nie spoczął jednak na laurach i podczas targów High End 2017 zaprezentuje kolejną rocznicową niespodziankę.

Póki co nie wiadomo nic o kolumnach, które mają pojawić się w Monachium. Firma zdradziła jedynie, że prócz nieujawnionego jeszcze projektu na High Endzie zagrają flagowe monitory M40.2 (w wersji rocznicowej) w towarzystwie standów Skylana i gramofonu Martiny Schöner.

Alan Shaw, Designer and Managing Director Harbetha tak wypowiada się o targach High End 2017: „Po naszych pokazach w Atrium w ostatnim roku w Monachium byliśmy pod takim wrażeniem, że zdecydowaliśmy się je powtórzyć i w tym roku. Monachium przyciąga wielu odwiedzających ze wszystkich stron świata, więc nie ma chyba lepszego miejsca, by zaprezentować ludziom nasz nowy model, kontynuując świętowanie 40-lecia naszej firmy”.Więcej o...
HIGH END

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer