17 Maj 2017

Hafler-Dynaco na High End 2017

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: HAFLER-DYNACO

Hafler-Dynaco zaprezentuje swoje produkty podczas targów High End 2017, które rozpoczną się już jutro w Monachium. Wśród nich znajdzie się m.in. wzmacniacz słuchawkowy/przetwornik cyfrowo-analogowy HA75-DAC czy lampowy wzmacniacz liniowy ST-70.

Hafler HA75-DAC jest wzmacniaczem słuchawkowym i przetwornikiem c/a w jednym. Jak z dumą zaznacza producent, o jego możliwościach pochlebnie wypowiedzieli się tacy giganci branży, jak Alan Parsons czy Frank Filipetti. Co więcej, miłych słów nie szczędził także 22-krotny zwycięzca nagrody Grammy, Chick Corea: „Hafler HA75 zapewnia bogatszy, cieplejszy dźwięk o jakości analogu, taki, który sprawia, że słuchanie muzyki z słuchawek staje się jeszcze przyjemniejsze”. Za taką sygnaturę brzmienia odpowiadają m.in. obecne na pokładzie lampy 12AX7. Warto dodać, iż model ten obsługuje pliki PCM do 24 bitów/192 kHz, co pozwala na komfortowe odsłuchanie większości cyfrowych płytotek.

Dynaco ST-70 to A-klasowy wzmacniacz lampowy, oferujący 35 W mocy na kanał i pracujący w trybie push-pull. Jego konstrukcja, jak zaznacza producent, została oparta na designie i filozofii, która napędzała Davida Haflera przy projektowaniu oryginalnego modelu Stereo 70. Jednak – zgodnie ze słowami producenta – nowy ST-70 „wykorzystuje ulepszone komponenty”, dzięki czemu powinien być w stanie „zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników dobrego dźwięku”.

Prócz obu wyżej opisanych urządzeń na stoisku Hafler-Dynaco będzie można się również zapoznać ze wzmacniaczami z linii CI Series czy wzmacniaczami gramofonowymi PH50B oraz PH60B.

Targi High End 2017 rozpoczną się jutro (18 maja) i potrwają do najbliższej niedzieli (21 maja). Wystawa odbędzie się w centrum MOC w Monachium.Więcej o...
HIGH END

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer